עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מלגות ע"ש בני אילת

3/12/2014
מלגות ע"ש בני אילת (הגדל)

מלגות ע"ש בני אילת

 

במכון הבינאוניברסיטאי למדעי הים, מנציחים את בני אילת על ידי הענקת מלגות לסטודנטים מצטיינים. בתחילת החודש, הוענקו שתי מלגות, האחת ע"ש חן אפרת ז"ל והשנייה ע"ש אורן ברקו ז"ל. שניהם אהבו את הים.

 

מלגה ע"ש חן אפרת הוענקה ליגאל ברנשטיין על הצטיינותו בהדרכה בקורסי המכון. יגאל הוא דוקטורנט של אוניברסיטה בן גוריון במסגרת הטקס הרצה על עבודתו בנושא: Directional swimming in coral reef fish larvae. הטקס נערך  

בנוכחות משפחתה של חן וחבריה, גב' היידי רוטברג מארה"ב שתורמת מידי שנה את המלגה ע"ש חן, המנהל המדעי של המכון הבינאוניברסיטאי - פרופ' אמציה גנין, עובדיו, תלמידיו ואורחיו.  

 

חן אפרת נולדה בשנת 1984 כבת זקונים למלכה ויובל ואחות לזוהר ושני. חן אהבה את הים בכל היבטיו: הן בגלישת גלים בחופי תל-אביב, גלישת קייטסירפינג באילת, שנרקול בשוניות וחופיה היפים של אילת. ב 21.7.2011 נפטרה חן כתוצאה מתגובה אלרגית אשר נגרמה מחשיפה לאגוזים.

מלגה ע"ש אורן ברקו הוענקה לוויקטור קינה וטל קרן, סטודנטים מצטיינים העוסקים בתחום החקר הימי. אורן ברקו נולד בשנת 1973 בעיר אילת. אורן אהב מאוד את הים, היה צוללן חובב ואת שירותו הצבאי עשה בחיל הים. ב 16.10.1996 נהרג אורן בתאונת דרכים בפאתי ירושלים בעת עבודתו בחברת זוקו. המלגות לזכר אורן נתרמות, מידי שנה על ידי יוסי סמירה מנכ"ל חברת זוקו.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד