עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

צלילת ידידות

3/12/2014
צלילת ידידות (הגדל)

קבוצת צוללים מהעיר התאומה קרלובי וארי ביקרה בסוף השבוע באילת

לצד יחסי ערים תאומות במוסיקה, במחול ובאומנות, נרשמו לראשונה יחסים גם מתחת למים. במסגרת יחסי ערים תאומות בין העיר אילת לעיר קרלובי וארי שבצ'כיה, הגיעה לאילת קבוצה של 4 צוללים ממועדון הצלילה בעיר התאומה. הקבוצה היתה אורחת של מועדון הצלילה "מרינה דייוורס" באילת וערכה צלילות רבות.

 

מי שיזם את הפעילות היא ועדת הערים התאומות בראשותו של ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, אשר באמצעותה נוצרו הקשרים בין שני המועדונים. בראש הקבוצה הצ'כית  הגיע ולדימיר קראל ששירת גם כחבר מועצת העירייה והוא בין מקימי ענף הצלילה בצ'כיה ומהצד הישראלי תושב אילת ומבעלי המועדון אייל בר ציון. מי שליווה את הקבוצה מטעם הועדה העירונית הוא שמוליק תגר שסיפר, כי הקבוצה צללה בים סוף פעמיים ביום במהלך ביקורם שנמשך ארבעה ימים. עוד סיירו החברים בעיר אילת, ביקרו במוזיאון ההיסטורי, במצפה התת ימי ובריף הדולפינים. "יש לציין כי קרלובי וארי אינה שוכנת על שפת ים, לכן ההתמחות של צולליה היא בעיקר בצלילה באגמים, נהרות, סכרים או מתחת לקרח" ציין תגר והוסיף: "במועדון בקרלובי וארי למעלה ממאה חברים ועתה נשקלת הדרך להביא קבוצות מאורגנות לצלילה באילת לתקופה של שהיה בת שבוע, במקביל מתארגנת  קבוצה מ"מרינה דייוורס" שתצא מאילת להתארח בצ'כיה וללמוד צלילה באגמי מים מתוקים ובמערות תת ימיות".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד