עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חיבוק חם לאמיתי

25/11/2014
חיבוק חם לאמיתי (הגדל)

בית ספר צאלים ביחד עם אלפי תושבים העניקו חיבוק חם לאמיתי

 

כ – 2,000 מתושבי אילת הגיעו להפנינג התרמה ייחודי, שערך אתמול (א') בית הספר צאלים  למען תלמיד בית הספר, אמיתי עזר, היום בן 8, אשר סובל מפגיעה מוחית בלתי הפיכה שנגרמה לו בזמן בדיקת מח עצם, כשהיה בן שש וחצי. הסכום שנאסף 60,000 ₪! אלפי כרטיסיות הפעלה נמכרו ב – 15 ₪ לשימוש בתחנות, מאות מנות מזון נמכרו, עשרות פרסים הוגרלו ולהקת המשפחה חתמה את הערב. כולם נרתמו ותרמו בהתנדבות. לצד אלה, תרמו תושבים, גופים ובעלי עסקים גם תרומות אישיות, בעמדה שפתח בית הספר. סך התרומות האישיות מתוך סך התרומות שנאספו באירוע עומד על 22,000 ₪.

 

את התחנות הפעילו הורים ומורים ביחד עם סטודנטיות של מכללת לוינסקי שנרתמו גם הן ביחד עם מד"צים אילת, חניכי יוניסטרים והצופים. לצד אלה תרמו בעלי עסקים מתנות רבות (נופש בבתי מלון, ארוחות, שיט, טיולים מדבריים, מוצרים חשמליים ועוד), שהוגרלו מבין כל המשתתפים. על ההגרלה ניצח, גם הוא בהתנדבות שמוליק לוי, שעשה שמח בלב לכולם. חברת "גליץ" תרמה והפעילה מתחם אתגרים, סמי ממן מ"ג'ימבורי אילת" תרם והפעיל מתקנים מתנפחים, עוד נרתמו ותרמו דפוס נורית, דגמ"ח אילת, ביט הפקות ועוד. את הערב חתמה להקת המשפחה, שהגיעה בהרכב מלא בהובלת אמיר חיים, והרקידה את המשתתפים.

 

גילה גולן פרץ – מנהלת בית הספר סיכמה בהתרגשות עד כמה היא נפעמת מההתגייסות של כל הקהילה. "החיבוק הגדול שהעניקו תושבי אילת מעיד על כמה הקהילה שלנו חמה" ציינה והודתה לתורמים, לנרתמים וכמובן לצוות מורי בית הספר וצוות ההנהגה ההורית בראשות קרן בוחבוט – יו"ר ועד ההורים בבית הספר וסגניתה לימור מאיר, אשר בשיתוף פעולה הדוק ומחמם לב רתמו קהילה שלמה למעשה נפלא שכולו ערכים של נתינה, תרומה, חסד ורחמים ובעיקר ערבות הדדית.

 

בדף הפייסבוק שנפתח במיוחד למען המאבק על איכות חייו של אמיתי "נלחמים על אמיתי" סופר סיפורו: "אמיתי בן 8, מאובחן כחולה לוקמיה ובנוסף פגיעה מוחית קשה!!!
בגיל 6.5 נכנס אמיתי לבדיקת מח עצם בהרדמה מלאה כשמהבדיקה יצא מאובחן כחולה לוקמיה ובנוסף עם פגיעה מוחית קשה!!! מאז נאלץ אמיתי להילחם על חייו ובמקביל להילחם על איכות חייו! אמיתי זקוק למכשור, ציוד רפואי וטיפול שוטף יקר על מנת להחזירו הביתה!
אמיתי היה ילד רגיל כמו כל ילד, ילד חכם ילד מקסים ומדהים. ילד שהלך לגן, בית ספר, חוגים, חברים, ים וכו'. בגיל שש ושמונה חודשים אמיתי מגיע עם חולשה וחשש למחלת הנשיקה לבית חולים שניידר ונכנס לבדיקת מח עצם בהרדמה מלאה. הליך פשוט לכאורה.

 

אמיתי יוצא מהבדיקה עם לוקמיה וחמור יותר עם פגיעה מוחית קשה עד כדי בלתי הפיכה. ומאותו הרגע יוצא אמיתי למסע הלחימה. אמיתי נלחם בגבורה במחלה הארורה, פשוט נלחם על חייו, מלחמה יום יומית וכל זאת תוך כדי הלחימה במצב הנוירולוגי המורכב והלחימה על איכות חייו. אמיתי מראה סימנים של ניצחון במחלה אך לצערנו ללא יותר מידי הצלחה במלחמה על איכות חייו".

 

לצד ההתגייסות האילתית פועלת גם "עמותת קו לחיים" לסייע בגיוס תרומות, בטלפון  03-9250505 או בהעברה בנקאית לחשבון 525078 בבנק הפועלים סניף 532. גם בערב ההתרמה יוצב דוכן לתרומות כספיות.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד