עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת מתגייסת למען אמיתי

18/11/2014
אילת מתגייסת למען אמיתי (הגדל)

אילת מתגייסת למען אמיתי

ביום ראשון הקרוב (23.11) יפתח בית ספר צאלים את שעריו לערב התרמה ייחודי למען תלמיד בית הספר, אמיתי עזר, היום בן 8, אשר סובל מפגיעה מוחית בלתי הפיכה שנגרמה לו בזמן בדיקת מח עצם, כשהיה בן שש וחצי. עסקים רבים נרתמו גם הם לטובת הערב. בתי מלון ומסעדות, תרמו מזון שיימכר בתחנות, להקת המשפחה תופיע גם היא בהתנדבות, חברת גליץ תרמה ותפעיל מתחם אתגרים, סמי ממן מג'ימבורי אילת תרם ויפעיל מתקנים מתנפחים, עוד נרתמו ותרמו דפוס נורית, דגמ"ח אילת, ביט הפקות ועוד. גם עיריית אילת נרתמה על כל מחלקותיה ואיתה גם משטרת מרחב אילת. את התחנות יפעילו הורים ומורים ביחד עם סטודנטיות של מכללת לוינסקי שנרתמו גם הן ביחד עם מד"צים אילת. לצד אלה תרמו בעלי עסקים מתנות רבות (סופ"ש בבית מלון, ארוחות, שיט, טיולים מדבריים ועוד), שיוגרלו מבין כל המשתתפים. תושבי אילת מוזמנים כולם לערב ההתרמה שכל הכנסותיו יוקדשו לרווחתו והחלמתו של אמיתי. תרומה קטנה בסך 15 ₪ תאפשר לילדים ליהנות משלל תחנות (לא כולל דוכני מזון) ותהווה תרומה גדולה למען אמיתי.

 

לצד ההתגייסות האילתית פועלת גם "עמותת קו לחיים" לסייע בגיוס תרומות, בטלפון 03-9250505 או בהעברה בנקאית לחשבון 525078 בבנק הפועלים סניף 532. גם בערב ההתרמה יוצב דוכן לתרומות כספיות.

 

תושבי אילת מוזמנים לבוא בהמוניהם, ליהנות, לתרום ולהירתם למען המאבק על איכות חייו של אמיתי. יום ראשון הקרוב, החל מהשעה 17:00 בבית ספר "צאלים", מערב 6.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד