עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חודש הנוער 2014- רואים שאתם אילתים!

4/11/2014
חודש הנוער 2014- רואים שאתם אילתים! (הגדל)

חודש הנוער 2014- רואים שאתם אילתים!

השבוע, נפתחו רשמית אירועי חודש הנוער בהובלת הועדה לקידום מעמד הילד, מועצת הנוער העירונית ורשת המתנ"סים. מופע הסטנדאפ בכיכובו של שאולי בדישי שהתקיים כאמור אתמול בתיאטראות אילת, היוו את יריית הפתיחה לאירועים, כ-250 בני נוער הגיעו, צחקו ונהנו מהמופע. במועצת הנוער העירונית מבטיחים חודש שלם מלא באירועים והופעות שכל כולם מיועדים לנוער באילת.

חודש הנוער ממשיך את שנת הנוער עליה הכריז ראש העירייה- מאיר יצחק הלוי,  כבר בתחילת השנה החולפת. "בשנת  הנוער" התקיימו אירועים ופעילויות רבות שכל מטרתם קידום מעמד הילד וטיפוח הנוער בעיר אילת, תחת המוטו המוביל - נוער מועסק לא מעסיק. "השנה החלטנו לסמן את נושא הנוער כנושא המרכזי. אילת התברכה בנוער מדהים יפה, איכותי, מוכשר, הגורם לעיר גאווה גדולה. באילת ניתן לראות מאות בני נוער הפעילים במסגרות התנדבותיות, באירגוני ותנועות נוער, בחוגים ובפעילויות רבות ומגוונות" דברי ראש העירייה בפתיחת שנת הנוער. כאמור, השנה ליוו את שנת הנוער אירועים ופעילויות רבות כגון: קיץ בטוח באילת, שבוע הילדים והנוער, ערבי סטנאפ לנוער, הקרנת סרטים ועוד מגוון רחב של פעילויות לקידום הנוער בעיר.

מועצת הנוער העירונית התגייסה לטובת הפקת חודש הנוער האמור ובו מגוון אירועים שונים לרווחת הנוער, בסימן "הנוער לא עומד מנגד- הנוער מוביל שינוי". נושא זה מלווה את המועצה בשנה האחרונה, ומטרתו לעורר את מעורבות בני הנוער בנעשה סביבם. מועצת הנוער החליטה שהיא רואה חשיבות רבה בארגון אירועים רבים ושונים שיהוו אלטרנטיבה לשעות הפנאי של בני הנוער ויתנו ערך מוסף לנוער בעיר. עוד יצוין כי ההשתתפות בכלל האירועים בחודש הנוער פתוחים לכלל בני הנוער והם בחינם, למעט מופע הסטנדאפ שעלותו היתה סמלית.

את חודש הנוער שנפתח כאמור במופע הסטנאפ, תלווה תערוכת צילום נושאת פרסים בפייסבוק "נוער אילת", שם יעלו בני הנוער תמונות בנושא "אכפת לי כי אני אילתי". ביום חמישי הקרוב (6.11), מוזמנים בני הנוער לנוח מהלימודים ולצפות בסרט "מפוצלים" במתנ"ס שחמון החל מהשעה 20:00 בערב. בשבוע השני של חודש הנוער,  בני הנוער ישתלטו על העיר ביום הירוק, יום חילופי השלטון המסורתי בו יחליפו ליום אחד את כל בעלי התפקידים המרכזיים בעיר. ביום חמישי הבא (13.11), יחגגו בני הנוער במסיבה לבנה בגן פרדקין, על הבמה יופיע הזמר מוקי.

 

בשבוע השלישי של החודש, מסגרות הנוער ישתתפו בפאנל עם אנשי תקשורת מעולם העיתונאות וידברו על כל מה שחם ומעניין! עוד באותו השבוע יצוין יום זכויות התלמיד בבתי הספר התיכוניים בעיר ולקינוח, תתקיים ביום רביעי (26.11) מסיבת סיום אירועי חודש הנוער ברחבה של מרכז הביג ובניצוחו של דיגיי סקאזי. במהלך מסיבת הסיכום יוקרנו עשר התמונות הנבחרות מתחרות הצילום ויוכרזו הזוכים! נוסף לאירועים אלו, בני הנוער אוהבי התאטרון יוכלו ליהנות מההצגה – "פרפרים מלקטים צוף מגורדי השחקים", שתתקיים ביום ראשון (30.11) במתנ"ס שחמון. פרטים ועדכונים על חודש הנוער ניתן לקבל בפייסבוק "נוער אילת" ובאפליקציה העירונית.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד