עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חדש בחופי אילת: מחירים אחידים, נמוכים ובפיקוח

2/11/2014
חדש בחופי אילת: מחירים אחידים, נמוכים ובפיקוח (הגדל)

חדש בחופי אילת: מחירים אחידים, נמוכים ובפיקוח כמהלך ראשון להורדת מחירים בעיר.

עיריית אילת, התאגיד העירוני לתיירות והתאחדות מלונות אילת השיקו היום ( א') קמפיין חדש בטלוויזיה המציג את מחירון החופים האחיד והמוזל. לצד האקלים הייחודי, רצועת חוף קסומה וים עם אתרי צלילה יפים, ניתן יהיה מעתה לחסוך בעלויות הנופש ברוב חופי אילת ובכך תשודרג חווית הנופש בעיר. מדובר בשלב ראשון בתכניתה של עיריית אילת לפיקוח על המחירים ולהורדתם. במהלך השנה הקרובה, צפויות פעולות נוספות בתחום, שנועדו למצב את אילת כעיר תיירות מובילה – בירת הנופש של ישראל.

המחירון החדש: בקבוק מים קטן - 5 ₪, בקבוק מים גדול   10 ₪, שתיה קלה -   8 ₪, קרטיב - 4 ₪, בירה 1/2 ליטר - 24 ש"ח, בירה 1/3 - 18 ש"ח, מנת צ'יפס גדולה -   20 ₪ כיסא נוח - 6 ₪, מיטת שיזוף - 12 ₪. המחירון עצמו מוצג על גבי שלטים בכניסה לכל חוף בו מוצע המחירון המומלץ. ראוי לציין, כי הרוב המוחלט של מפעילי החופים הצטרפו למהלך העירוני והעירייה מקווה, כי החופים הבודדים (שלושה מתוך 25 חופים) שטרם הצטרפו יעשו כן בהקדם.  לטובת קביעת המחירון החדש ביצעה בקיץ האחרון, סיירת התיירות של עיריית אילת, סקר השוואת מחירים בכל ערי החוף בארץ, כאשר מהממוצע הופחת שיעור המע"מ ובהתאם לכך, נקבעו המחירים המומלצים בחופים.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי : "המהלך נועד להשביח את המוצר התיירותי ולעודד את התיירות לאילת גם בימי החורף. הקמפיין חושף בפני ציבור התיירים בישראל את המחירים החדשים והנוחים בחופי אילת, בנוסף למגוון אפשרויות לינה לכל כיס, מרכזי קניות פטורים ממע"מ, מגוון אטרקציות, שפע מקומות בילוי ומסעדות ובעיקר אקלים קייצי שנמשך כמעט כל השנה". סגן ומ"מ ראש העירייה - אלי לנקרי, המשמש גם כיו"ר התאגיד העירוני לתיירות ואשר הוביל את המהלך כחלק מהמגמה העירונית להביא לכך שהפטור ממע"מ הנהוג בעיר יגולגל במלואו אל הצרכנים, תושבי אילת ואורחיה, ציין: "זהו שלב חשוב נוסף בדרך להביא לכך, שתושבי העיר ולמעלה מ – 3 מיליון המבקרים והתיירים הפוקדים את אילת מידי שנה, ייהנו מהטבת המע"מ במלואה בכל שירות או מוצר שהם צורכים באילת. בצעדים אלה אנו פועלים להקטנת יוקר המחייה ולהוזלת השהייה לתיירים המגיעים אליה. חופי הים הקסומים של אילת הפתוחים לרחצה במשך כל ימות השנה, הם החופים הנקיים והיפים במדינה והיום גם הזולים ביותר".

 

החופים המשתתפים: חוף הרודס, חוף דן, חוף מיקה, חוף רויאל ביץ', חוף חנניה, חוף ממן (בלו ביץ'), חוף מוריה (לאונרדו), חוף ניין ביץ', חוף אבניו, חוף קיסוסקי, חוף חשמל על הגל, חוף הוויליג', חוף הריף אורכידאה, חוף אקווה ספורט, חוף ישרוטל ים סוף, חוף בר ביץ', שמורת האלמוגים, דולפין ריף, חוף המגדלור, חוף הנסיכה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד