עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מנציחים בגולדווטר

22/09/2014
מנציחים בגולדווטר (הגדל)

מנציחים בגולדווטר

בית הספר התיכון ע"ש "גולדווטר" בניהולה של אפרת זקס, ציין הבוקר (א') את פתיחת שנת הלימודים בטקס מרשים ויוצא דופן, בו שולבו שמחה ועצב, התרגשות וכאב. לצד קבלת תלמידי כיתות ז' במחיאות כפיים ושופרות, ובמעמד ראש מינהל שח''ק בעירייה - ד''ר דרורי גניאל, משפחת מט ומשפחת זילברשטיין, הונצחו לי מט ז"ל שנהרג במבצע "צוק איתן" וקרן זילברשטיין ז"ל, שלמדה וחינכה בבית הספר. שניהם בוגרי בית הספר.

 

דברים לזכרו של לי ז"ל, הוקראו על ידי רכזת השכבה - אורה בוחבוט לצד חשיפת שמו על אנדרטת הנופלים של בית הספר.  דברים לזכרה של קרן ז"ל, בוגרת בית הספר, מורה למדעים וחוקרת, שנספתה בתאונת דרכים הוקראו על ידי אימה – יהודית זילברשטיין לצד הסרת הלוט מעל תמונתה של קרן שהוצבה בספרייה של בית הספר, אשר הוקמה לפני שנים רבות בין היתר הודות לתרומה של משפחת זילברשטיין להנצחת בתם.

 

"גולת הכותרת" של הטקס הייתה הסמכת 22 מש"צים חדשים, תלמידי שכבה י''א במחזור ה-25 לתולדות המנהיגות בבית הספר, בהובלתו של דורון כהן. הטקס נחתם בגלישת סנפלינג על ידי שני מש"צים בוגרים שפרשו מגג בית הספר את השלט: "מנהיגות זו שליחות", המהווה אחד מהיעדים אליהם מחנך בית הספר. הטקס הופק על ידי סיגל אסרף ויואל פונו בהשתתפות תלמידים משכבות ח' וט'.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
עדכון
המזרקה המוסיקלית לא תפעל בערב תשעה באב (מוצאי שבת 21.7). בשבוע הבא תחזור המזרקה לפעילות סדירה.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד