עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ביקור המנכ"לית

8/09/2014
ביקור המנכ"לית (הגדל)

מנכ"לית משרד החינוך – מיכל כהן, ביקרה במערכת החינוך באילת ונפגשה עם המנהיגות החינוכית
המנכ"לית: "שמחתי לראות מערכת חינוך מחויבת ומקצועית עם התגייסות מאוד גדולה"

 

מנכ"לית משרד החינוך – מיכל כהן, ביקרה בשבוע שעבר (ה') באילת. במהלך ביקורה נפגשה עם המנהיגות החינוכית, התרשמה מתוכניות לימוד במערכת החינוך, סיירה בגני הילדים "נבו" ו"מוריה" ובבית הספר התיכון ע"ש "רבין" שם קיבלה סקירה מפי התלמידים על תכניות הלימוד הייחודיות. את הביקור סיימה המנכ"לית במפגש עם מנהלי בתי הספר. ראש העירייה: "זה לא מובן מאליו שאת הסיורים הראשונים של פתיחת שנת הלימודים תשע"ה בחרה המנכ"לית לקיים באילת, שערה הדרומי של מדינת ישראל".

 

את ביקור המנכ"לית ליוו ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, המשנה למנכ"ל העירייה וראש מינהל שח"ק - ד"ר דרורי גניאל, מנהלת אגף החינוך בעירייה – מירי קופיטו ומפקחות משרד החינוך באילת. בתחילת הביקור, שנפתח בישיבה עבודה סקר ראש העירייה את מאפייניה הייחודים של אילת, ביניהם המרחק, האקלים וקוטנה של העיר, כאלמנטים מהותיים הדורשים הקצאת תקציבים ייחודים לעיר אילת. עוד ציין ראש העירייה את תקציב העירייה המוקצה בכל שנה לחינוך, באופן שאינו פרופורציונאלי ואינו מקובל באף רשות אחרת, בנוסף ציין ראש העירייה את ההתמודדות החוזרת מידי שנה בגיוס מורים חדשים למערכת החינוך.

 

בהקשר זה שב וביקש ראש העירייה לשים את עניין גיוס המורים על סדר היום של המשרד בדגש על סל הטבות ותמריצים. ראש העירייה עדכן את המנכ"לית בפעולות המשותפות המתקיימות בין עיריית אילת לבין מכללת לוינסקי בעיר אשר מכשירה מורים ופועלת להשמה מיידית במערכת החינוך בעיר, זאת לצד הכשרת כוחות הוראה חדשים גם באוניברסיטת בן גוריון ופיילוט נוסף של גיוס גמלאים למערכת. בסיכום הישיבה ציינה המנכ"לית, כי תפעל בעניין משום ההשקעה הרבה הנעשית באילת ומשום החשיבות בחיזוק אילת כעיר הפריפריאלית ביותר.

 

כאמור, את ביקורה סיימה המנכ"לית במפגש עם מנהלות בתי הספר, שנערך במרכז פסג"ה. "שמחתי לראות מערכת חינוך מחויבת ומקצועית עם התגייסות מאוד גדולה", ציינה המנכ"לית והוסיפה: " מערכת נמדדת על הצוות שלה וזה המדד שעושה את ההבדל. באילת יש מנהיגות חינוכית טובה ושיתופי פעולה יוצאי דופן בין הצוותים החינוכיים".

 

 

 

 

בתום הסיור והמפגש העניק ראש העירייה למנכ"לית שי צנוע - דגם של דגל הדיו, אלבום תמונות של העיר אילת עם הקדשה אישית ואת הדיסק החדש של הלהקה המקומית "רוח דרומית" ברוח שירי אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד