עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ביקור המנכ"לית

8/09/2014
ביקור המנכ"לית (הגדל)

מנכ"לית משרד החינוך – מיכל כהן, ביקרה במערכת החינוך באילת ונפגשה עם המנהיגות החינוכית
המנכ"לית: "שמחתי לראות מערכת חינוך מחויבת ומקצועית עם התגייסות מאוד גדולה"

 

מנכ"לית משרד החינוך – מיכל כהן, ביקרה בשבוע שעבר (ה') באילת. במהלך ביקורה נפגשה עם המנהיגות החינוכית, התרשמה מתוכניות לימוד במערכת החינוך, סיירה בגני הילדים "נבו" ו"מוריה" ובבית הספר התיכון ע"ש "רבין" שם קיבלה סקירה מפי התלמידים על תכניות הלימוד הייחודיות. את הביקור סיימה המנכ"לית במפגש עם מנהלי בתי הספר. ראש העירייה: "זה לא מובן מאליו שאת הסיורים הראשונים של פתיחת שנת הלימודים תשע"ה בחרה המנכ"לית לקיים באילת, שערה הדרומי של מדינת ישראל".

 

את ביקור המנכ"לית ליוו ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, המשנה למנכ"ל העירייה וראש מינהל שח"ק - ד"ר דרורי גניאל, מנהלת אגף החינוך בעירייה – מירי קופיטו ומפקחות משרד החינוך באילת. בתחילת הביקור, שנפתח בישיבה עבודה סקר ראש העירייה את מאפייניה הייחודים של אילת, ביניהם המרחק, האקלים וקוטנה של העיר, כאלמנטים מהותיים הדורשים הקצאת תקציבים ייחודים לעיר אילת. עוד ציין ראש העירייה את תקציב העירייה המוקצה בכל שנה לחינוך, באופן שאינו פרופורציונאלי ואינו מקובל באף רשות אחרת, בנוסף ציין ראש העירייה את ההתמודדות החוזרת מידי שנה בגיוס מורים חדשים למערכת החינוך.

 

בהקשר זה שב וביקש ראש העירייה לשים את עניין גיוס המורים על סדר היום של המשרד בדגש על סל הטבות ותמריצים. ראש העירייה עדכן את המנכ"לית בפעולות המשותפות המתקיימות בין עיריית אילת לבין מכללת לוינסקי בעיר אשר מכשירה מורים ופועלת להשמה מיידית במערכת החינוך בעיר, זאת לצד הכשרת כוחות הוראה חדשים גם באוניברסיטת בן גוריון ופיילוט נוסף של גיוס גמלאים למערכת. בסיכום הישיבה ציינה המנכ"לית, כי תפעל בעניין משום ההשקעה הרבה הנעשית באילת ומשום החשיבות בחיזוק אילת כעיר הפריפריאלית ביותר.

 

כאמור, את ביקורה סיימה המנכ"לית במפגש עם מנהלות בתי הספר, שנערך במרכז פסג"ה. "שמחתי לראות מערכת חינוך מחויבת ומקצועית עם התגייסות מאוד גדולה", ציינה המנכ"לית והוסיפה: " מערכת נמדדת על הצוות שלה וזה המדד שעושה את ההבדל. באילת יש מנהיגות חינוכית טובה ושיתופי פעולה יוצאי דופן בין הצוותים החינוכיים".

 

 

 

 

בתום הסיור והמפגש העניק ראש העירייה למנכ"לית שי צנוע - דגם של דגל הדיו, אלבום תמונות של העיר אילת עם הקדשה אישית ואת הדיסק החדש של הלהקה המקומית "רוח דרומית" ברוח שירי אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד