עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

צאלים שומרים על הבטיחות בדרכים

10/06/2014
צאלים שומרים על הבטיחות בדרכים (הגדל)

צאלים שומרים על הבטיחות בדרכים

 

40 תלמידי בית ספר צאלים פעילים בבטיחות בדרכים. בטקס מרשים, סיכם בית הספר שנת פעילות בבטיחות בדרכים עם הענקת תעודות הוקרה ומדליות לכל הפעילים, ביניהם חונכים, תלמידי כיתות ה' שחונכים במהלך כל השנה את תלמידי כיתות ג' בבטיחות בדרכים, נאמני הבטיחות,  תלמידי כיתות ה' המקבלים הדרכה, אחת לחודש במטה העירוני לבטיחות בדרכים ומעבירים אותה לתלמידי כיתות א'-ג' בבית הספר ותלמידי כיתות ו' המדריכים את תלמידי כיתות ד' עד ו', וכן תלמידי משמרות הבטיחות בדרכים, תלמידי כיתות ו' המאיישים מידי יום את הצמתים הסמוכים לבית הספר. תעודת הוקרה נוספת הוענקה לעמרם בנישו, מתנדב בקהילה, המאייש בכל יום את הצמתים ביחד עם משמרות הזהב ומסייע לתלמידי בית הספר לחצות את הכביש בביטחה.

 

את הטקס ארגנה דורית שולזינגר, מורה לאנגלית בבית הספר, המשמשת בשלוש השנים האחרונות גם כרכזת הבטיחות בדרכים ומתנדבת פעילה במטה העירוני לבטיחות בדרכים. בדרכה שלה, פועלת דורית לחנך את התלמידים לבטיחות בדרכים ובהתאם לכך, מוקדשים מידי בוקר 5 דקות בכל הכיתות לנושא הבטיחות בדרכים, זאת לצד עבודת החונכים והנאמנים בכיתות. עוד במסגרת זו, מוקדש מרחב למידה וירוטאלי באתר בית הספר "סיסמה לכל תלמיד" הכולל סרטונים, פעילויות לכיתות וכללי בטיחות בכל התחומים.

 

במסגרת הטקס, הוענקו כאמור תעודות הוקרה ומדליות לכל הפעילים הפועלים במהלך כל השנה בהתנדבות, שוננו כללי בטיחות ואף הוקדש שיר ראפ לפעילי משמרות הזהב המשכימים קום ומסייעים לכל התלמידים גדולים כקטנים לחצות בביטחה את הכביש.

 

מנהלת בית הספר – גילה גולן פרץ, ברכה את כל הפעילים ופנתה בפנייה אישית לכל התלמידים: "החיים הם מתנה נפלאה. שמרו עליהם". לקראת חופשת הקיץ הדגישה גילה את החשיבות היתרה של בטיחות בדרכים, בהיעדר משמרות הזהב וציינה: "יש דרכים רבות לכל מקום, בחרו רק בבטוחות".

 

לצד הפעילות בבתי הספר, יקיים כמידי שנה, המטה העירוני לבטיחות בדרכים, בניהולה של הדיה סטרוק, מסע הסברה לקראת היציאה לחופשת הקיץ, בתחומי "הכן אופנייך לקיץ" ו"חוזרים הביתה בשלום".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד