צאלים שומרים על הבטיחות בדרכים

10/06/2014
צאלים שומרים על הבטיחות בדרכים (הגדל)

צאלים שומרים על הבטיחות בדרכים

 

40 תלמידי בית ספר צאלים פעילים בבטיחות בדרכים. בטקס מרשים, סיכם בית הספר שנת פעילות בבטיחות בדרכים עם הענקת תעודות הוקרה ומדליות לכל הפעילים, ביניהם חונכים, תלמידי כיתות ה' שחונכים במהלך כל השנה את תלמידי כיתות ג' בבטיחות בדרכים, נאמני הבטיחות,  תלמידי כיתות ה' המקבלים הדרכה, אחת לחודש במטה העירוני לבטיחות בדרכים ומעבירים אותה לתלמידי כיתות א'-ג' בבית הספר ותלמידי כיתות ו' המדריכים את תלמידי כיתות ד' עד ו', וכן תלמידי משמרות הבטיחות בדרכים, תלמידי כיתות ו' המאיישים מידי יום את הצמתים הסמוכים לבית הספר. תעודת הוקרה נוספת הוענקה לעמרם בנישו, מתנדב בקהילה, המאייש בכל יום את הצמתים ביחד עם משמרות הזהב ומסייע לתלמידי בית הספר לחצות את הכביש בביטחה.

 

את הטקס ארגנה דורית שולזינגר, מורה לאנגלית בבית הספר, המשמשת בשלוש השנים האחרונות גם כרכזת הבטיחות בדרכים ומתנדבת פעילה במטה העירוני לבטיחות בדרכים. בדרכה שלה, פועלת דורית לחנך את התלמידים לבטיחות בדרכים ובהתאם לכך, מוקדשים מידי בוקר 5 דקות בכל הכיתות לנושא הבטיחות בדרכים, זאת לצד עבודת החונכים והנאמנים בכיתות. עוד במסגרת זו, מוקדש מרחב למידה וירוטאלי באתר בית הספר "סיסמה לכל תלמיד" הכולל סרטונים, פעילויות לכיתות וכללי בטיחות בכל התחומים.

 

במסגרת הטקס, הוענקו כאמור תעודות הוקרה ומדליות לכל הפעילים הפועלים במהלך כל השנה בהתנדבות, שוננו כללי בטיחות ואף הוקדש שיר ראפ לפעילי משמרות הזהב המשכימים קום ומסייעים לכל התלמידים גדולים כקטנים לחצות בביטחה את הכביש.

 

מנהלת בית הספר – גילה גולן פרץ, ברכה את כל הפעילים ופנתה בפנייה אישית לכל התלמידים: "החיים הם מתנה נפלאה. שמרו עליהם". לקראת חופשת הקיץ הדגישה גילה את החשיבות היתרה של בטיחות בדרכים, בהיעדר משמרות הזהב וציינה: "יש דרכים רבות לכל מקום, בחרו רק בבטוחות".

 

לצד הפעילות בבתי הספר, יקיים כמידי שנה, המטה העירוני לבטיחות בדרכים, בניהולה של הדיה סטרוק, מסע הסברה לקראת היציאה לחופשת הקיץ, בתחומי "הכן אופנייך לקיץ" ו"חוזרים הביתה בשלום".

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד