עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קיבלו תעודת זהות

27/05/2014
קיבלו תעודת זהות (הגדל)

120 תלמידי י' מתיכון גולדווטר קיבלו תעודת זהות  בטקס המסורתי במעמד שר הפנים

במסגרת הטקס המסורתי של בית הספר התיכון ע"ש גולדווטר, קיבלו בשבוע שעבר (ד') 120 תלמידי כיתות י', תעודת זהות במעמד שר הפנים, גדעון סער וראש העירייה, מאיר יצחק הלוי. תעודות הזהות הוענקו על הבמה לתלמידים מצטיינים מקרב תלמידי השכבה ולתלמידי נבחרת הרובוטיקה שזכתה לא מכבר בפרס הקבוצה הצעירה הטובה ביותר, בתחרות הרובוטיקה העולמית. שאר התלמידים קיבלו את התעודות ממחנכי הכיתות. כדי לאפשר לתלמידים לקבל ביחד תעודות זהות, כמיטב המסורת, הוענקו לתלמידים תעודות זהות רגילות. "בעתיד לבוא יהיו התעודות החכמות נחלת הכלל" ציין השר וקרא לכולם להחליף לתעודה חכמה (ביומטרית) בלשכת האוכלוסין המקומית.

 

עוד ברך השר את נבחרת הרובוטיקה ואת בית הספר שמצמיח הישגים. "התעודה שאתם מקבלים לא מעידה רק על הפרטים האישיים אלא על הזהות שלנו, והיא ניתנת בגיל בו אתם קרובים לשאת באחריות (גיל 18)" ציין השר מעל הבמה ובפניה אישית תלמידים הוסיף: "תגדלו להיות אזרחים מעורבים במדינת ישראל, כי האחריות היא בידי כולנו". ראש העירייה, שהצטרף גם הוא לאיחולים הוסיף: "אין לי ספק שתהיו אזרחים טובים, אני מכיר אתכם ואת ההישגים שלכם".

 

עוד השתתפו בטקס: המשנה למנכ"ל העירייה וראש מינהל שח"ק – ד"ר דרורי גניאל,  יו"ר ועד ההורים של בית הספר – משה סעדון והצוות החינוכי בבית הספר בניהולה של אפרת זקס. את הטקס הנחתה רכזת שכבה י' בבית הספר – אורית דהאן.

 

זו השנה ה- 13, במסגרתה מקבלים תלמידי בית הספר התיכון ע"ש גולדווטר את תעודת הזהות, באופן מרוכז בטקס בית ספרי. הטקס מתקיים במסגרת הפרויקט "להיות אזרח", פרי יוזמה משותפת של משרד החינוך ומשרד הפנים. קבלת תעודות הזהות מהווה שיאו של תהליך חינוכי, המחזק את תחושת השייכות למדינת ישראל, את הנאמנות למדינה ולחוקיה, ואף מעודד את בני-הנוער לגלות אכפתיות ומעורבות חברתית-קהילתית ולהיות אזרחים פעילים.      

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד