עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מאות תינוקות אילתים התקבלו לקהילה

27/05/2014
מאות תינוקות אילתים התקבלו לקהילה (הגדל)

מאות תינוקות אילתים התקבלו לקהילה

מאות מתושבי אילת, הורים לתינוקות עד גיל שנה נהנו מהפנינג קבלת תינוקות לקהילה, שנערך בשבוע שעבר (ד') במתנ"ס שחמון ומתקיים זו השנה השנייה. לכל תינוק הוענק כרטיס הטבות, שהפיק מתנ"ס שחמון וחולצה "אני אילתי – נולדתי ביוספטל", מתנת בית החולים "יוספטל". מבין התינוקות התקבל גם נכדו הראשון של ראש העירייה.

 

ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי ומנהל בית חולים "יוספטל" - ד"ר אבי גולדברג, נראו מרוגשים נוכח מאות הפנים המחייכות של התינוקות והוריהם. ראש העירייה, זכה כאמור לארח גם את נכדו הפרטי, מבין מאות התינוקות. מדיווח של בית החולים עולה, כי בשנה החולפת נרשמה שנת שיא בלידות עם לידת 904 תינוקות.

 

במסגרת ההפנינג, פקדו ההורים את עמדות המידע, שהוצבו במקום, ביניהם: רפואה משלימה, מרכז בריאות הילד של הכללית, כללית סמייל (רפואת שיניים), טיפת חלב. דוכני מידע ופרסום: הפיראט האדום, טכנו אמין, כפר השעשועים, סופר פארם, עולם היצירה, ענת שיווק, רב קט, רוז עוגות, שירלי רוזנס-צילום אחר ושילב. פינות יעוץ: הנקה ונשים לאחר לידה, יועצת רגשית יועצת שינה. לצד זאת, נהנו ההורים והילדים מהפעלות וסדנאות, שהועברו על ידי עובדי אגף הגיל הרך במתנ"ס: עיסוי תינוקות, סדנאות יצירה (לאחים), ג'ימבורי, הפעלה בתנועה עם צוות מעון חלומותיי, פינת ליטוף בעלי חיים ועוד. 

 

גם השנה התקיים האירוע ביוזמת רשת המתנ"סים, בחסות עיריית אילת, המשרד לקידום מעמד האישה בעירייה, בית החולים "יוספטל" ושירותי בריאות "כללית" אילת.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד