עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מצטייני הנשיא והרמטכ"ל

20/05/2014
מצטייני הנשיא והרמטכ"ל (הגדל)

 מצטייני הנשיא והרמטכ"ל

כחלק מעידוד למצוינות מזמן ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, כל תושב אילת הזוכה להערכה והצטיינות כדי לברך אותו על כך ולהאיר אותו בזרקור מקומי. בימים האחרונים פקדו את לשכת ראש העירייה, שלושה מצטייני נשיא והרמטכ"ל, אשר זכו לברכה, הערכה ושי צנוע על הגאווה שהם מביאים לעיר.

 

כידוע מדי שנה, לקראת יום העצמאות, מתקיים בצה"ל תהליך בו נבחרים הקצינים, הנגדים והחיילים המצטיינים הזוכים באותות הצטיינות מנשיא המדינה ומהרמטכ"ל. מידי שנה מיוצגת גם העיר אילת על ידי מצטיינים. השנה זכו באות היוקרתי, שלושה מתושבי העיר סגן תמר רבין, רס"מ אוחנה דוד ורס"ב מלמד שלום. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, ראש מינהל שח"ק – ד"ר דרורי גניאל וחבר המועצה – יוסי חן (האמון על תחום עידוד הגיוס לצה"ל בקרב בני הנוער), ברכו את החיילים בשם תושבי אילת ועיריית אילת.

 

שלושת המצטיינים, זכו כל אחד בתחום פעילותו בהצטיינות על מילוי תפקידם באופן מעורר השראה והערכה. יצוין, כי הצטיינות זו מלווה בתהליך מיון קפדני במיוחד תוך שימת דגש על ערך המצוינות. כמידי שנה מגיע ללשכת ראש העירייה מכתב מצה"ל ובו שמות הזוכים בהצטיינות בקרב תושבי אילת. "לרשות המקומית תפקיד מרכזי ביצירת סביבה חינוכית בונה, כזאת שמעודדת למצוינות ומטפחת ערכים חברתיים. ערכים שמובילים לתרומה משמעותית לצה"ל ולמדינה", כך ציינה האלוף אורנה ברביבאי – ראש אגף כוח אדם בצה"ל, במכתבה לראש העירייה בו היא מוקירה ומעריכה את המצטיינים תושבי העיר אילת.

 

ראש העירייה, כאמור ברך את המצטיינים והעניק להם שי צנוע ואת סיכת העיר "אני גאה לומר כי מספר המצטיינים הפוקדים את לשכתי בתקופה האחרונה הולך וגדל ואין מאושר ממני על כך. העיר אילת התברכה בתושבים איכותיים אשר צריך להאירם באור הזרקורים. בשם תושבי אילת אני גאה ומעריך אתכם על ההצטיינות" דברי ראש העירייה למצטיינים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד