עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מצטייני הנשיא והרמטכ"ל

20/05/2014
מצטייני הנשיא והרמטכ"ל (הגדל)

 מצטייני הנשיא והרמטכ"ל

כחלק מעידוד למצוינות מזמן ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, כל תושב אילת הזוכה להערכה והצטיינות כדי לברך אותו על כך ולהאיר אותו בזרקור מקומי. בימים האחרונים פקדו את לשכת ראש העירייה, שלושה מצטייני נשיא והרמטכ"ל, אשר זכו לברכה, הערכה ושי צנוע על הגאווה שהם מביאים לעיר.

 

כידוע מדי שנה, לקראת יום העצמאות, מתקיים בצה"ל תהליך בו נבחרים הקצינים, הנגדים והחיילים המצטיינים הזוכים באותות הצטיינות מנשיא המדינה ומהרמטכ"ל. מידי שנה מיוצגת גם העיר אילת על ידי מצטיינים. השנה זכו באות היוקרתי, שלושה מתושבי העיר סגן תמר רבין, רס"מ אוחנה דוד ורס"ב מלמד שלום. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, ראש מינהל שח"ק – ד"ר דרורי גניאל וחבר המועצה – יוסי חן (האמון על תחום עידוד הגיוס לצה"ל בקרב בני הנוער), ברכו את החיילים בשם תושבי אילת ועיריית אילת.

 

שלושת המצטיינים, זכו כל אחד בתחום פעילותו בהצטיינות על מילוי תפקידם באופן מעורר השראה והערכה. יצוין, כי הצטיינות זו מלווה בתהליך מיון קפדני במיוחד תוך שימת דגש על ערך המצוינות. כמידי שנה מגיע ללשכת ראש העירייה מכתב מצה"ל ובו שמות הזוכים בהצטיינות בקרב תושבי אילת. "לרשות המקומית תפקיד מרכזי ביצירת סביבה חינוכית בונה, כזאת שמעודדת למצוינות ומטפחת ערכים חברתיים. ערכים שמובילים לתרומה משמעותית לצה"ל ולמדינה", כך ציינה האלוף אורנה ברביבאי – ראש אגף כוח אדם בצה"ל, במכתבה לראש העירייה בו היא מוקירה ומעריכה את המצטיינים תושבי העיר אילת.

 

ראש העירייה, כאמור ברך את המצטיינים והעניק להם שי צנוע ואת סיכת העיר "אני גאה לומר כי מספר המצטיינים הפוקדים את לשכתי בתקופה האחרונה הולך וגדל ואין מאושר ממני על כך. העיר אילת התברכה בתושבים איכותיים אשר צריך להאירם באור הזרקורים. בשם תושבי אילת אני גאה ומעריך אתכם על ההצטיינות" דברי ראש העירייה למצטיינים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד