עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

האימפריוסים אלופים

28/04/2014
האימפריוסים אלופים (הגדל)

האימפריוסים אלופים

לאחר שזכתה קבוצת הרובוטיקה Emperius 5291, במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה הארצית FRCוייצגה את ישראל בתחרות העולמית, שנערכה בסנט לואיס שבארה"ב, תחזור הקבוצה ביום ג' הקרוב (29.4), לפנות בוקר, כשבידה פרס ה-Rookie All Stars העולמי והתואר נבחרת הרובוטיקה הצעירה הטובה ביותר.

 

עם הכרזתם על קבלת הפרס ציינו שופטי התחרות: "היום הכרנו כוכב חדש בשמי התחרות. הם אמנם חדשים בתחרות, אבל בהחלט ניתן לומר כי "יש להם את זה"! הם היו לראשונים בכל שלב. למרות שלא היו במגרש הביתי שלהם הם פילסו את דרכם מהרגע הראשון, זאת עשו דרך פסטיבל טכנולוגי עשיר של תלמידים בשיתוף צוות מורים גדול. החלק המשפיע ביותר ביתרונותיה של הקבוצה היה הבולטות שלה ויכולת ההשפעה שלה למרות היותה קבוצה צעירה וחדשה בתחרות. הקבוצה נפגשה עם נבחרי ציבור, ביקרה בתי קשישים ובתי חולים של ילדים בקהילה שלנו. יחד עם זאת יצרו באזז ועקביות בתקשורת המסורתית, בעיתונות, ברדיו ואף במדיה החברתית. אנו בטוחים שכל דרום ישראל יהיו גאים בכם. מזל טוב אימפריוס 5291".

 

פרס ה- Rookie All Stars הוא פרס הניתן לקבוצות חדשות שזוהי שנתן הראשונה בתחרות. פרס זה ניתן בהוקרה לקבוצה חדשה המייצגת, מפנימה ומיישמת את הרוח של FIRST בצורה מעוררת הערכה. בתחרות הבינלאומית, השתתפו כ- 400 קבוצות רובן מארה"ב וקנדה. הקבוצות נחלקו לארבע חטיבות, כאשר בכל אחת מהן השתתפו כ- 100 קבוצות. הקבוצה של אילת זכתה, כאמור בפרס ה- Rookie All Star בחטיבה שאליה השתייכה (חטיבת Newton) והוכיחה לשופטים שמבין כל הקבוצות החדשות אשר משתייכות לחטיבה שלה היא הקבוצה שהפנימה והבינה את המהות של FIRST בצורה הטובה ביותר.

 

בראש המשלחת שיצאה לתחרות עמדה מנהלת בית הספר - אפרת זקס, 16 תלמידי הרובוטיקה, ארבעת המנטורים: חיה עידן (רכזת מגמת המידענות בבית הספר), אלי תרנין, בוריס ימפולסקי ושלום אדרי וקבוצת הורים מלווים.

 

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שהתבשר על הזכייה ממנהלת בית הספר – אפרת זקס, ממש בסמוך אליה אמש (מוצ"ש) בחצות אמר בגאווה: "אני מתרגש ולא מופתע. כמי שמלווה את הפרויקט משחר לידתו, אני מאמין ותמיד האמנתי ביכולות המדהימות של ילדינו ושל הצוות המוביל והמנחה. לאורך כל הדרך, ראיתי את הרוח וההתלהבות של צוות המורים בראשות חיה עידן והיה לי ברור שהפוטנציאל הוא גבוה. נוער אימפריוס מוסיף כבוד לילדי אילת, לצעיריה, למערכת החינוך ולעיר כולה".

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד