עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סדר פסח בית ספרי בתל"י הרי-אילת

8/04/2014
סדר פסח בית ספרי בתל"י הרי-אילת (הגדל)

סדר פסח בית ספרי בתל"י הרי-אילת

10,000 תלמידי מערכת החינוך באילת, גני הילדים ובתי הספר חגגו את סדר הפסח בשבוע שעבר בטרם יצאו לחופשת החג שהחלה השבוע. רובם ככולם קראו בהגדה, שרו שירים ופיזזו בריקוד ובעיקר התרגשו לקראת היציאה לחופשה הארוכה.

 

בבית ספר תל"י הרי אילת בניהולה של נורית חיימוביץ, הסבו כמידי שנה מורים, תלמידים, הורים ואורחים מן הקהילה סביב שולחנות וערכו את סדר הפסח. הרב מנדי קליין המלווה את בית הספר לאורך השנה ומטביע חותמו על מעגל החגים בטקסים ובאירועים השונים, שוחח עם הילדים על החג. גם כאן, קראו הילדים בהגדה ושרו את שירי החג.

 

את סדר הפסח הבית ספרי המסורתי, שנערך במגרש הנחו תלמידי שכבה ג', ביחד עם המורה למוסיקה, אופיר ברקוביץ' ובסיוע ועד ההורים. "בית הספר תל"י הרי-אילת צועד לקראת תו תקן ירוק ועל כן הקפידו התלמידים להביא את מאכלי הסדר בקופסאות אוכל וכן שתו מכוסות פלסטיק קשיחות רב פעמיות" ציינה מנהלת בית הספר והוסיפה, כי כל התלמידים קראו מהגדה אחידה תרומת קרן תל"י.

כמידי חג, הגיע הרב מנדי קליין מחב"ד ולקח חלק פעיל בסדר כולל מדרש, שירה, קריאה במגילה וישיבה בהסבה עם התלמידים. מסורת נוספת המהווה את גולת הכותרת של הסדר בתל"י הרי-אילת זהו ריקוד "אחד מי יודע" בסגנון מיומנה – בביצוע כוריאוגרפי של המורה לתנועה בבית הספר, רויטל אקטע. עוד כמידי שנה, התנסו תלמידי כיתות א'-ב' התנסו באפיית מצות בהנחייתן של בנות חב"ד.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד