עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נפתח מתחם הרוכלים

7/04/2014
נפתח מתחם הרוכלים (הגדל)

נפתח מתחם הרוכלים

בחג הפסח הקרוב, ישובו ליהנות תושבי העיר ואורחיה מהרוכלות שאפיינה את הטיילת, הפעם במתחם רוכלים תיירותי נעים ומזמין, כיאה לעיר תיירות מובילה. המתחם יפעל בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-23:00.

 

במתחם הממוקם בסמוך לבית הגשר, בטיילת הצפונית, פועלים 59 דוכנים אחידים ומעוצבים כולל ביתן פיקוח ושליטה המאויש במשך כל שעות הפעילות על ידי סיירת התיירות. עוד בביתן מותקנות מערכות כריזה ומצלמות המתעדות כל העת את הנעשה במתחם. עוד כחלק מפיקוח במקום, מוצב מידי יום בגמר הפעילות ועד למחרת בבוקר, שומר, על מנת לשמור ולפקח על המתחם. עוד לנוחיות באי המתחם הוצב במקום מבנה שירותים.

 

לצד שמירה ופיקוח תפעל העירייה באמצעות קבלן ניקיון לשמור על ניקיון המתחם במשך כל שעות הפעילות ובסיומה. עוד כחלק מניהול המתחם נבחר ועד מנהל, שתפקידו לעמוד בקשר עם הרוכלים ולדאוג למענה מרבי ומיטבי לצרכים שעולים על ידם, לטובת כל הצדדים.

 

ראוי לציין, כי מדובר באחד הפרויקטים החשובים ביותר בעיר אילת, בהובלתו של ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, במסגרתו פונו הדוכנים מהטיילת הצפונית והוקם, כאמור מתחם חדיש ומודרני בעל חזות נאה, הפועל תחת פיקוח צמוד של העירייה. השוק החדש, שתוכנן בקפידה על ידי משרד האדריכלים מייזליץ כסיף, מבכירי האדריכלים בישראל המתמחים בתכנון מרחבים ציבוריים, הינו שוק פתוח בעל שש שורות דוכנים, בשני צדיו פתחי כניסה ומעליו פרגולות המעניקות צל על כל השטח.

 

הקמת מתחם הרוכלים התיירותי לצד טיילת חופית עירונית תיירותית רחבה ופתוחה הפכו את האזור לנעים ומזמין, כיאה לעיר תיירות מובילה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד