נפתח מתחם הרוכלים

7/04/2014
נפתח מתחם הרוכלים (הגדל)

נפתח מתחם הרוכלים

בחג הפסח הקרוב, ישובו ליהנות תושבי העיר ואורחיה מהרוכלות שאפיינה את הטיילת, הפעם במתחם רוכלים תיירותי נעים ומזמין, כיאה לעיר תיירות מובילה. המתחם יפעל בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-23:00.

 

במתחם הממוקם בסמוך לבית הגשר, בטיילת הצפונית, פועלים 59 דוכנים אחידים ומעוצבים כולל ביתן פיקוח ושליטה המאויש במשך כל שעות הפעילות על ידי סיירת התיירות. עוד בביתן מותקנות מערכות כריזה ומצלמות המתעדות כל העת את הנעשה במתחם. עוד כחלק מפיקוח במקום, מוצב מידי יום בגמר הפעילות ועד למחרת בבוקר, שומר, על מנת לשמור ולפקח על המתחם. עוד לנוחיות באי המתחם הוצב במקום מבנה שירותים.

 

לצד שמירה ופיקוח תפעל העירייה באמצעות קבלן ניקיון לשמור על ניקיון המתחם במשך כל שעות הפעילות ובסיומה. עוד כחלק מניהול המתחם נבחר ועד מנהל, שתפקידו לעמוד בקשר עם הרוכלים ולדאוג למענה מרבי ומיטבי לצרכים שעולים על ידם, לטובת כל הצדדים.

 

ראוי לציין, כי מדובר באחד הפרויקטים החשובים ביותר בעיר אילת, בהובלתו של ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, במסגרתו פונו הדוכנים מהטיילת הצפונית והוקם, כאמור מתחם חדיש ומודרני בעל חזות נאה, הפועל תחת פיקוח צמוד של העירייה. השוק החדש, שתוכנן בקפידה על ידי משרד האדריכלים מייזליץ כסיף, מבכירי האדריכלים בישראל המתמחים בתכנון מרחבים ציבוריים, הינו שוק פתוח בעל שש שורות דוכנים, בשני צדיו פתחי כניסה ומעליו פרגולות המעניקות צל על כל השטח.

 

הקמת מתחם הרוכלים התיירותי לצד טיילת חופית עירונית תיירותית רחבה ופתוחה הפכו את האזור לנעים ומזמין, כיאה לעיר תיירות מובילה.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד