עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חברים זוכרים את אודי

28/01/2014
חברים זוכרים את אודי (הגדל)

חברים זוכרים את אודי

בסוף השבוע הקרוב (30-31.1) יתקיים הטורניר המסורתי לזכרו של אודי סגל ז"ל, השנה ישתתפו בטורניר ותיקי מכבי תל אביב, הפועל ירושלים והפועל אילת ואף אורחי כבוד מקבוצת צסק"א מוסקבה

 

זו השנה השמינית בה מתקיים טורניר לזכרו של אודי סגל ז"ל , תושב אילת ושחקן בפועל אילת ובפועל חבל אילות. כמידי שנה מתקיים טורניר לזכרו המושך אליו את מיטב צמרת הכדורסל בישראל. השנה יכבדו את הטורניר בנוכחותם אושיות ספורט משמעותיות מהארץ והעולם. כאמור מקבוצת צסק"א מוסקבה יכבדו בנוכחותם השחקנים קורפצ'ב מקסים, טרקנוב סרגיי וקונסטנטין בלוב שישחקו במסגרת הטורניר בקבוצת אילת. ותיקי קבוצת מכבי תל אביב וביניהם דורן ג'מצ'י, רוני בוסני, משה רייס ואסר דותן יגיעו וישחקו אף הם בטורניר. גם שחקני הפועל ירושלים רשמו נוכחות מרשימה ויתחרו בטורניר, וביניהם דורון שפר, דורון שפע ופפי תורג'מן. מהפועל אילת הוותיקה והאגדית יתמודדו אדי ברששת, זוהר אלביליה, ניר כהן ואריעד הראל.

אודי סגל ז"ל היה ממובילי ענף הכדורסל בחבל אילת אילות. אודי נולד בחיפה ובגיל 4 עבר עם משפחתו לאילת. הוא למד וגדל בעיר אילת, אהב ספורט על כל ענפיו וכבר כילד דבק בו חיידק הכדורסל. הוא שיחק במסגרות הנוער והבוגרים בעיר, עבר קורסי מאמנים ואף אימן קבוצת נשים עוד בהיותו נער וכחייל. אודי התאמן ושיחק במדי הפועל אילת ובהמשך גם בפועל חבל אילות. בראשית שנות התשעים היה שותף להצלחותיה של הפועל אילת. שימש כעוזר מאמן בעליית הקבוצה לליגה ארצית ויחד עם אריק שיבק, העלו את הקבוצה לליגה הלאומית. אודי שימש במשך חצי שנה כמאמנה הראשי של הקבוצה. בשנים האחרונות לחייו אימן אודי ילדים בבתי הספר היסודיים ועשה זאת בהתנדבות. אודי גם יזם והקים מחנה כדורסל לילדים ונוער בשנת 1999 יחד עם גדי קידר ביוטבתה. בגיל 49 לקה בליבו באופן פתאומי ונפטר בפברואר 2005. אודי הותיר משפחה, ארבעה ילדים, חברים ואת ענף הכדורסל.

השנה, כאמור זו השנה השמינית בה מתקיים טורניר לזכרו בשיתוף ובעידודה של עיריית אילת באמצעות אגף הספורט והמועצה האזורית חבל אילות.

  

"אודי שהיה מעמודי התווך של אגודת הכדורסל הן בעיר אילת והן בחבל אילות היווה דמות חינוכית ומודל לחיקוי בקרב בני הנוער. בשתי האגודות גם יחד משחקים כיום, שחקנים שספגו מאודי את האהבה לספורט בכלל ולכדורסל בפרט וגדלו על הערכים שדאג אודי להנחיל להם. מרגש לראות כל שנה מחדש את הדרך בה זוכרים אותו חבריו" דברי ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לזכרו של אודי סגל ז"ל.

במסגרת הטורניר לזכרו של אודי יתקיימו כמה משחקים ואירועים, בימים חמישי ושישי כל המשחקים יתקיימו באולם הספורט ע"ש בגין. להלן פירוט האירועים:

ביום חמישי יחל הטורניר במשחק ילדים בשעה 17:00 ולאחריו בשעה 18:30 משחק ותיקים ראשון, בשעה 19:30 יתקיים טקס במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ויו"ר מועצת חבל אילות – אודי גת. בשעה 19:40 יתקיים משחק ותיקים שני ובשעה 20:30 תתקיים צפייה במשחק מכבי אלקטרה ת"א יורו ליג (במלון קראון פלאזה).

ביום שישי בשעה 14:00 יערך משחק גמר ותיקים ובשעה 15:00 יתקיים גמר הטורניר "חברים זוכרים את אודי".

הכניסה לטורניר חופשית.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד