עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קראטה קיד

7/01/2014
קראטה קיד (הגדל)

קראטה קיד

ניקול טורקלוב, תלמידת כיתה ג' בבית ספר "צאלים", המתאמנת רק שנה בקראטה, חזרה עם מדליית זהב מאליפות העולם שנערכה בחודש נובמבר האחרון בעיר פראג שבצ'כיה. באליפות לקחו חלק 1,000 משתתפים מ – 43 מדינות.

 

כהרגלו וכחלק מעידוד למצוינות הזמין ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי את ניקול, על מנת להוקיר לה תודה והערכה על הגאווה שהביאה לעיר. את ניקול ליוו, אימה, המאמן – זאזא אוקוג'בה, מנהלת בית הספר "צאלים" – גילה גולן פרץ וחבר מועצת העיר - ד"ר אולג צ'רנומוריץ, שהקים את מועדון הקראטה בעיר.

 

לפני למעלה משנה, לקח חבר המועצה - ד"ר אולג צ'רנומוריץ, מקלט ברחוב חטיבת גולני והפך אותו למועדון, בו פעילים כיום 40 ילדים ונוער ו – 15 מבוגרים. לאחר שצייד אותו, ייבא את המאמן זאזא אוקוג'בה, שהחל לאמן את החניכים. התוצאות לא אחרו לבוא, ניקול טורקלוב, זכתה כאמור, באליפות העולם במדליית זהב.

 

מנהלת בית הספר סיפרה בגאווה, כי בכינוס הבית ספרי שנערך באולם הספורט החדש, הציגה ניקול את המדליה בפני כל תלמידי בית הספר, שהריעו לכבודה. לאחר שהתעניין ראש העירייה על תדירות האימונים של ניקול וברך את חבר המועצה – ד"ר צ'רנומוריץ על המאמץ שהוא משקיע בהצלחת התלמידים, אמר לניקול, כי הוא בטוח שעם דור המשך מוכשר ומצטיין כמוה, העיר אילת תתפתח ותשגשג.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד