עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חגגו את פתיחת השנה האקדמית

11/11/2013
חגגו את פתיחת השנה האקדמית (הגדל)

חגגו את פתיחת השנה האקדמית

לראשונה באילת, חברו יחד כל אגודות הסטודנטים וכל המוסדות האקדמיים בעיר, ובהובלה של אגף צעירים בעיריית אילת, הרימו אירוע משותף, שמח ומושקע, לרווחת כל הסטודנטים הלומדים באילת.

מאות סטודנטים וצעירים נהנו בשישי בצהריים ממסיבה חגיגית לרגל פתיחת שנת הלימודים האקדמית, שנפתחה בכל המוסדות בעיר ב 13.10.13, ובאוניברסיטת בן-גוריון באילת ב 20.10.13.

במהלך האירוע שהתקיים בחוף ה 9beach, נהנו הסטודנטים ממוסיקה טובה בניצוחו של די. ג'יי. נימרוד, מהפתעות ופינוקים שחולקו להם בעשרות דוכנים של עסקים מקומיים (בנקים, בתי מלון, אופנה, אמנות, פנאי ועוד), ומארוחת צהריים עשירה ובירה חופשית – והכל בחינם.

 

 

" עשינו הכל כדי שהסטודנטים בעיר יפתחו את השנה עם טעם טוב וברגל ימין " אמרה אתי אבר, רכזת תחום סטודנטים במרכז צעירים. בשיאה של המסיבה עלתה לבמה להקת "מופע הארנבות של ד"ר קספר" שהלהיבה את הקהל בשלל להיטים. חבר המועצה יוסי חן, מחזיק תיקי הצעירים והתיירות במועצת העיר, בירך את הסטודנטים בשנת לימודים מוצלחת וציין, כי באילת לומדים כיום מעל 1,300 סטודנטים " בתחילת הדרך למדו בעיר 180 סטודנטים בלבד ואנחנו נמשיך בפיתוח האקדמיה בעיר במלוא המרץ ". עוד ציין חבר המועצה חן, כי הנהלת העיר פועלת להבאתה של אוניברסיטת לוזן משוויץ, שהיא המוסד האקדמי המוביל בעולם לתיירות, ובכך להקפיץ את תחום התיירות האקדמי לשיאים חדשים.

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד