עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נתרמו 500 קלמרים ו-300 ילקוטים לתלמידים

20/08/2013
נתרמו 500 קלמרים ו-300 ילקוטים לתלמידים (הגדל)

נתרמו 500 קלמרים ו-300 ילקוטים לתלמידים

כמידי שנה גם השנה, חילק האגף לשירותים חברתיים בעירייה, ילקוטים מאובזרים לילדי משפחות המטופלות באגף. כ-300 תלמידי כיתות א'–י"ב אשר יד הוריהם אינה משגת לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לקראת שנת הלימודים, קיבלו במהלך השבוע, ילקוטים מאובזרים וערכות לימוד. בנוסף להם, קיבלו 500 תלמידים, קלמרים מלאים בכלי כתיבה, וכן 50 תלמידי תיכון קיבלו קלמרים וערכות מותאמות לצרכיהם, תרומת תושבי העיר אילת.

 

100 הילקוטים וערכות הלימוד נתרמו ממפעל החסד "יד ביד" וכן 200 ילקוטים נתרמו ממרכז סיוע הומניטרי "חזון לישראל". 500 הקלמרים המאובזרים נתרמו על ידי בעלי עסקים ותושבי אילת הודות להתגייסות באמצעות הפייסבוק. חננית יצחקי, גננת גן "ימית" יצאה בתחילת חודש יולי, בקריאה לתושבי אילת באמצעות הפייסבוק, תחת האמירה "קלמר לכל תלמיד אילתי", הקריאה זכתה לשיתופים רבים והיענות רבה מצד תושבי אילת שביקשו לתרום באהבה. חנות "כפר השעשועים" בהנהלת אלה נוטס התגייסה להתרים דרך החנות שלה והצליחה להכין עבור ילדי התיכון 50 ערכות הכוללות מחברות וקלמר מאובזר לתלמידי תיכון, ולאחר מכן התגייס מושיק גלעד מחנות "הסטוק" והצליח להתרים 500 קלמרים מאובזרים לילדים הלומדים בבתי הספר היסודיים.

 

הילקוטים והקלמרים חולקו ע"י סטודנטים מתנדבים ועובדים סוציאליים בצרכניית יד רוז'ה. את מבצע החלוקה מארגנת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בניהולה של אמירה אדרי.

 

התלמידים שקיבלו את השי, נבחרו על ידי העובדים הסוציאליים המכירים היטב את מטופלי האגף ואת צרכיה ויכולתה של כל אחת מן המשפחות.

 

לדברי מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה - פרידה בן-לולו: "אנו פוגשים יום יום את אותן משפחות שמתקשות לספק לילדיהן צרכים בסיסיים כמו צרכי לימוד בסיסיים. מספרן של משפחות אלו לצערנו הולך וגדל ומשנה לשנה משימה זו הופכת לקשה עוד יותר. על מנת שילדים רבים יפתחו את שנת הלימודים בצורה מכובדת וראויה, עם ילקוטים חדשים ועם ציוד בסיסי חדש, ולא יאלצו לקבל זאת ב"ירושה" מאחיהם הגדולים, אנו ממשיכים גם בשנה זו במסורת של חלוקת ילקוטים וציוד בית ספרי. למעט בני המשפחה, איש אינו יודע שהילקוט והציוד הלימודי התקבלו כתרומה וכבודם של המטופלים וילדיהם נשמר. אני מאחלת לכול ילדי אילת שנת לימודים פורייה ומוצלחת".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד