נתרמו 500 קלמרים ו-300 ילקוטים לתלמידים

20/08/2013
נתרמו 500 קלמרים ו-300 ילקוטים לתלמידים (הגדל)

נתרמו 500 קלמרים ו-300 ילקוטים לתלמידים

כמידי שנה גם השנה, חילק האגף לשירותים חברתיים בעירייה, ילקוטים מאובזרים לילדי משפחות המטופלות באגף. כ-300 תלמידי כיתות א'–י"ב אשר יד הוריהם אינה משגת לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לקראת שנת הלימודים, קיבלו במהלך השבוע, ילקוטים מאובזרים וערכות לימוד. בנוסף להם, קיבלו 500 תלמידים, קלמרים מלאים בכלי כתיבה, וכן 50 תלמידי תיכון קיבלו קלמרים וערכות מותאמות לצרכיהם, תרומת תושבי העיר אילת.

 

100 הילקוטים וערכות הלימוד נתרמו ממפעל החסד "יד ביד" וכן 200 ילקוטים נתרמו ממרכז סיוע הומניטרי "חזון לישראל". 500 הקלמרים המאובזרים נתרמו על ידי בעלי עסקים ותושבי אילת הודות להתגייסות באמצעות הפייסבוק. חננית יצחקי, גננת גן "ימית" יצאה בתחילת חודש יולי, בקריאה לתושבי אילת באמצעות הפייסבוק, תחת האמירה "קלמר לכל תלמיד אילתי", הקריאה זכתה לשיתופים רבים והיענות רבה מצד תושבי אילת שביקשו לתרום באהבה. חנות "כפר השעשועים" בהנהלת אלה נוטס התגייסה להתרים דרך החנות שלה והצליחה להכין עבור ילדי התיכון 50 ערכות הכוללות מחברות וקלמר מאובזר לתלמידי תיכון, ולאחר מכן התגייס מושיק גלעד מחנות "הסטוק" והצליח להתרים 500 קלמרים מאובזרים לילדים הלומדים בבתי הספר היסודיים.

 

הילקוטים והקלמרים חולקו ע"י סטודנטים מתנדבים ועובדים סוציאליים בצרכניית יד רוז'ה. את מבצע החלוקה מארגנת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בניהולה של אמירה אדרי.

 

התלמידים שקיבלו את השי, נבחרו על ידי העובדים הסוציאליים המכירים היטב את מטופלי האגף ואת צרכיה ויכולתה של כל אחת מן המשפחות.

 

לדברי מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה - פרידה בן-לולו: "אנו פוגשים יום יום את אותן משפחות שמתקשות לספק לילדיהן צרכים בסיסיים כמו צרכי לימוד בסיסיים. מספרן של משפחות אלו לצערנו הולך וגדל ומשנה לשנה משימה זו הופכת לקשה עוד יותר. על מנת שילדים רבים יפתחו את שנת הלימודים בצורה מכובדת וראויה, עם ילקוטים חדשים ועם ציוד בסיסי חדש, ולא יאלצו לקבל זאת ב"ירושה" מאחיהם הגדולים, אנו ממשיכים גם בשנה זו במסורת של חלוקת ילקוטים וציוד בית ספרי. למעט בני המשפחה, איש אינו יודע שהילקוט והציוד הלימודי התקבלו כתרומה וכבודם של המטופלים וילדיהם נשמר. אני מאחלת לכול ילדי אילת שנת לימודים פורייה ומוצלחת".

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד