עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הכי מוכנה לשעת חירום

5/08/2013
הכי מוכנה לשעת חירום (הגדל)

הכי מוכנה לשעת חירום

94.7 זהו הציון שקיבלה עיריית אילת בביקורת מוכנות לשעת חירום שנערכה על ידי המשרד להגנת העורף ופיקוד העורף

מידי שנה מתרגלת עיריית אילת מצבי חירום שונים באמצעות רשות החירום הלאומית (רח"ל) והמשרד להגנת העורף ובהובלה של קבט"ר העירייה – אילן חדידה, על מנת להעלות את מוכנותה לחירום. בחודש פברואר האחרון התקיימה בעיריית אילת ביקורת לבדיקת היערכות הרשות לחירום על ידי המשרד להגנת העורף ופיקוד העורף (פקע"ר). מטרת הביקורת הייתה להעריך את כשירותה ומוכנותה של הרשות המקומית למצבי חירום בתחום ההתגוננות האזרחית ובהתאם לכך להדריך ולכוון את הרשות לשיפור מוכנותה לחירום.

 

הבקרה של פקע"ר התבצעה ע"י אל"מ (מיל') יעקב עמר וקצינת רשויות נפת אילת והמגזר הבדואי בפיקוד העורף, סרן נטלי בן דוד לורברט, ובליווי נציגי הנפה ומפקד היקל"ר. ציון הביקורת של פקע"ר לאילת: 94.7.

 

"ניכר, כי עיריית אילת פועלת רבות להעלאת מוכנותה לחירום ונמצאת בכשירות גבוהה מאוד באופן יציב ומתמשך וכראייה לכך ציון הביקורת של הרשות הינו בין שלושת הציונים הגבוהים ביותר בקרב הערים בגזרת המחוז עד כה" ציינה סרן בן דוד לורברט.

 

סטיב וויס, פרוייקטור המשרד להגנת העורף – מרחב אילת: "העיר אילת הגיעה לרמת מוכנות גבוהה מאוד ומשמשת במחוז כמודל לחיקוי הן בהיערכותה והן בשיתוף הפעולה שבין כל ארגוני החירום בהובלה של ראש העירייה המשמש בחירום כיו"ר ועדת מל"ח". 

 

 

רוברט סיבוני, ראש רשות החירום באילת מטעם המשרד להגנת העורף ומי שמלווה את אילת בשלוש השנים האחרונות, ציין: "המעורבות של המשרד להגנת העורף באילת, התרגילים התכופים והליווי הצמוד של מנהל מחוז דרום מטעם המשרד – אלי חוגג וסגנו ומ"מ – אלי קיקוס קידמו ללא ספק את רמת המוכנות" והוסיף: "הביקורת משקפת החלט את המציאות".

 

מאיר יצחק הלוי, ראש העירייה: "הציון הוא תוצאה של עבודה מצוינת של כל הגורמים האמונים על תחום הביטחון הפועלים בשיתוף פעולה מלא תוך הבנת חשיבות המשימות, הגדרת יעדים משותפים ובעיקר תרגולים אינספור, שכל תכליתם שמירה והגנה על העיר אילת, תושביה והנופשים בה, זאת לצד פעולות הנעשות ברמה הלאומית מול ממשלת ישראל, משרד הביטחון וצה"ל".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד