עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מחנה קיץ למוסיקאים

30/07/2013
מחנה קיץ למוסיקאים (הגדל)

מחנה קיץ למוסיקאים

 

לצד מחנות קיץ של תנועות הנוער ושפע קייטנות שהפעילה רשת המתנ"סים, נהנו כ – 100 תלמידים ממחנה קיץ מוסיקלי מסובסד שהתקיים בקונסרבטוריון ובמרכז ווליום במתנ"ס שחמון, וזאת במסגרת תוכנית "מצוינגב" של המשרד לפיתוח נגב גליל, שתופעל בשנת הלימודים תשע"ד, בשיתוף מינהל שח"ק ואגף החינוך בעירייה באמצעות המרכז למחוננים ומצטיינים, בדגש על מצוינות בתחום המוסיקה.

 

במחנה בקונסרבטוריון בניהולו של ליאוניד רוזנברג, השתתפו כ – 40 תלמידים בעלי יכולות מוסיקליות גבוהות, שקיבלו שיעורים אישיים, חזרות בהרכבים קטנים, סדנאות קצב, וסדנת אומן בהובלה של תומר יריב, מתופף בינלאומי. בתום המחנה נערך קונצרט משותף לתלמידים ולאחריו נהנו התלמידים מקונצרט של שלישיית ירושלים, שהיה פתוח לקהל הרחב.

 

במחנה במרכז ווליום בניהולו של ניר בן לולו, השתתפו כ – 50 תלמידים, חלקם ממגמת המוסיקה הפועלת בבית הספר התיכון ע"ש בגין וחלקם תלמידים הפעילים בחוגי מוסיקה שונים. במסגרת המחנה קיבלו התלמידים ליווי מוסיקלי וכיתות אומן של מוסיקאים אילתים מובילים, ביניהם: סשה פומפיאן, אוסקר ואיתי שר, מאיר הררה וחן סימבליסטה. מקרב המצטיינים במחנה נוצר אנסמבל בניצוחו של סשה פומפיאן, שהקליטו באולפן, שירים עליהם עבדו במהלך המחנה. עוד במסגרת התכנית השתתפו כ – 80 תלמידים העולים לכיתות א'-ה', בקייטנות מוסיקה שונות שהפעילה רשת המתנ"סים, בהובלה של המוסיקאיות האילתיות אסטר שטרית וורדה זמיר.  

 

תכנית "מצוינגב" פועלת במטרה לפתח את תחום המצוינות בנגב, לחשוף את התלמידים לתחומי דעת שונים ולסייע להם לאתר את תחומי המצוינות שלהם. באילת, בחר אגף החינוך בעירייה לפתח את המצוינות בתחום המוסיקה תוך שיתופי פעולה בין כל הגורמים בקהילה. התוכנית היא מסלול שראשיתו בגיל הגן ומאפשרת לכל ילד המשתתף בה להגיע למצוינות בתחום אליו מתאימים כישוריו. התכנית מאפשרת חשיפה, העמקה וחקר (מודל רנזולי) עד לרמת מומחה הן בחינוך הפורמלי והן בחינוך הבלתי פורמלי.

 

מחנות הקיץ למוסיקאים היוו את יריית הפתיחה של התוכנית שתופעל, כאמור בשנת הלימודים תשע"ד הן בחינוך הפורמלי מגן ועד כיתה י"ב והן בחינוך הבלתי פורמלי, בדגש על הקונסרבטוריון ומרכז ווליום במתנ"ס שחמון, במטרה לחשוף את תחום המוסיקה לכמה שיותר ילדים, לייצר אופק מוסיקלי איכותי עבור ילדי אילת ולהצמיח כמה שיותר מוסיקאים מצטיינים.

 

(צילום: רוברטו ארליך)

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד