עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

"חיזקנו את ההיערכות"

24/07/2013
"חיזקנו את ההיערכות" (הגדל)

ביקור שר הביטחון משה (בוגי) יעלון באילת:"חיזקנו את ההיערכות"

 

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ביקר אתמול (ג')באילת. במסגרת ביקורו סייר השר לאורך גבול מצרים ביחד עם מפקד פיקוד דרום - האלוף סמי תורג'מן ומפקד עוצבת אדום - תת-אלוף נדב פדן. השר שסייר בהרי אילת בהם עדיין מתקיימות עבודות להשלמת המכשול, קיבל הערכת מצב מפי הגורמים הפועלים במקום וברך אותם על העבודה.

 

את הסיור סיים השר בפגישה עם ראש העירייה,  במסגרתה דנו השניים על העניינים הביטחוניים הנוגעים לאזור.  ראש העירייה ביקש מהשר לעשות כל שביכולתו, על מנת שהשקט ישמר באזורינו וציין, כי התפתחותם של עקבה וסיני מבחינה תיירותית וכלכלית הם "מערכת החיסון" של האזור כולו. "אני שמח על התפתחותה של עקבה השכנה ויודע, כי רק פיתוח של האזור יהווה מערכת חיסונית, אשר תרחיק מכאן את כל המפגעים. פיתוחה של אילת לצד הערים השכנות במפרץ יהוו עוגן לשמירה על האזור כולו". 

 

השר חיזק את דבריו של ראש העירייה וציין: "חיזקנו את ההיערכות לאורך הגבול, וגם כאן באילת פרסנו סוללת כיפת ברזל שמא מישהו יעז לירות לעבר העיר. עשינו זאת כדי לשמור על תושבי העיר ולדאוג לחיים נורמליים באילת ככל האפשר. אני מקווה שמערכת הביטחון המצרית תתגבר על האתגר של האיסלאם הקיצוני בסיני. הם תגברו את כוחותיהם ונערכים לפעולה התקפית, ואני מקווה שיצליחו לטפל בעניין הביטחוני בשטחם".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד