עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

"חיזקנו את ההיערכות"

24/07/2013
"חיזקנו את ההיערכות" (הגדל)

ביקור שר הביטחון משה (בוגי) יעלון באילת:"חיזקנו את ההיערכות"

 

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ביקר אתמול (ג')באילת. במסגרת ביקורו סייר השר לאורך גבול מצרים ביחד עם מפקד פיקוד דרום - האלוף סמי תורג'מן ומפקד עוצבת אדום - תת-אלוף נדב פדן. השר שסייר בהרי אילת בהם עדיין מתקיימות עבודות להשלמת המכשול, קיבל הערכת מצב מפי הגורמים הפועלים במקום וברך אותם על העבודה.

 

את הסיור סיים השר בפגישה עם ראש העירייה,  במסגרתה דנו השניים על העניינים הביטחוניים הנוגעים לאזור.  ראש העירייה ביקש מהשר לעשות כל שביכולתו, על מנת שהשקט ישמר באזורינו וציין, כי התפתחותם של עקבה וסיני מבחינה תיירותית וכלכלית הם "מערכת החיסון" של האזור כולו. "אני שמח על התפתחותה של עקבה השכנה ויודע, כי רק פיתוח של האזור יהווה מערכת חיסונית, אשר תרחיק מכאן את כל המפגעים. פיתוחה של אילת לצד הערים השכנות במפרץ יהוו עוגן לשמירה על האזור כולו". 

 

השר חיזק את דבריו של ראש העירייה וציין: "חיזקנו את ההיערכות לאורך הגבול, וגם כאן באילת פרסנו סוללת כיפת ברזל שמא מישהו יעז לירות לעבר העיר. עשינו זאת כדי לשמור על תושבי העיר ולדאוג לחיים נורמליים באילת ככל האפשר. אני מקווה שמערכת הביטחון המצרית תתגבר על האתגר של האיסלאם הקיצוני בסיני. הם תגברו את כוחותיהם ונערכים לפעולה התקפית, ואני מקווה שיצליחו לטפל בעניין הביטחוני בשטחם".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד