עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מגמת המוסיקה מסכמת שנה מוסיקלית

25/06/2013
מגמת המוסיקה מסכמת שנה מוסיקלית (הגדל)

מגמת המוסיקה מסכמת שנה מוסיקלית

לצד מופע סיום של מגמת המחול בבית הספר התיכון ע"ש "בגין", ציינה בשבוע שעבר גם מגמת המוסיקה בבית הספר את מופע הסיום בהשתתפות 62 תלמידי המגמה מכיתה ז'-י"ב.

 

מופע הסיום היווה שיא של למידה במהלך השנה וכלל קטעי שירה ונגינה במגוון כלים וסגנונות. את המופע פתחה תזמורת כלי הנשיפה של המגמה, בהדרכתו של דימיטרי בגונוב. ראוי לציין, כי כל תלמידי המגמה לומדים במהלך השנה, כלי נשיפה בנוסף לכלי עליו הם מנגנים ובשלב מתקדם יותר הם משתתפים בתזמורת. השיעורים ניתנים בקונסרבטוריון.

 

עוד הופיעו על הבמה הרכבים שונים שניגנו ושרו קלאסיקות ישראליות ומוסיקת ג'אז. כחלק מלימודי המגמה מתקיימים שיעורי הרכבים מכיתות ז', כאשר הלמידה מתבצעת בהרכבי להקות, בהנחיית דוד לוי, נטלי לוי וקטרינה סמוקובסקי.

 

ריגשו במיוחד הרכב הכנרים, אליהם הצטרפו שני כנרים צעירים מהקונסרבטוריון, בניצוחו של אנטולי שנקר. את חלקם ליווה בפסנתר, אלכס לוי, המורה לפסנתר בקונסרבטוריון.

 

"במופע היה חשוב לנו לשים דגש על ריבוי הסגנונות, כדי להביא לידי ביטוי את הכישורים והכישרונות של כל תלמידי המגמה" ציינה נטלי לוי רכזת המגמה בבית הספר. טלי ז'אן מנהלת בית הספר, ושירה חריף, סגנית מנהלת בית הספר ומנהלת המגמה, ברכו את התלמידים על המופע המרגש ואיחלו הצלחה לאלה מהם הניגשים לבגרות בימים אלה.

 

ראוי לציין, כי לצד החוויה בנגינה ובשירה ניגשים בוגרי המגמה לבגרות הכוללת 5 יחידות במוסיקה (תולדות המוסיקה, תיאוריה וביצוע בהרכבים). בנוסף, יש להם אפשרות לתגבר ב-5 יחידות נוספות, בבגרות רסיטל הכוללת ביצוע נטו התמחות בכלי נגינה. עוד ראוי לציין, כי השילוב של לימודי המגמה והלימודים בקונסרבטוריון הביא רבים מהתלמידים להצלחה, חלקם אף זכו בפרסים בתחרויות ארציות שונות.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד