עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חברת ק.צ.א.א תורמת לקהילה

חברת ק.צ.א.א תורמת לקהילה (הגדל)

חברת ק.צ.א.א תורמת לקהילה

 

חברת ק.צ.א.א הפועלת למעורבות בקהילה ותורמת מידי שנה בשנים האחרונות סכום של 350,000 ₪ לטובת אגודות הספורט באילת, נעתרה לבקשת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ותרמה תרומה נוספת על סך 20,000 ₪ לטובת יחידת הלוט"ר.  

 

ראש העירייה קיבל את תרומת מנכ"ל ק.צ.א.א- אייל כהן,  באמצעות איציק קרולינסקי- ממ"ד מינהל ותחבורה, שברך את ראש העירייה על העשייה וקידום הספורט הקהילתי והבינלאומי באילת. ראש העירייה ברך את בכירי החברה על המדיניות בכלל ועל התרומות בפרט. "חברת ק.צ.א.א מהווה חלק מהגב הקהילתי המסייע לחוסנה של העיר אילת. תרומת ק.צ.א.א מצטרפת למאמצים ומשאבים רבים, שמשקיעה העירייה בספורט כחלק מהמגמה להפוך את אילת לעיר ספורט בינלאומית".

 

גזבר העירייה – אסי בן חמו, שקיבל את ההמחאות מידיו של קרולינסקי, על סך כולל של 380,000 ₪, הודה לו ובמעמד זה העניק אותם לנציגי העמותות.

 

תרומת ק.צ.א.א למרכז לחינוך ספורט ימי עומדת השנה על סך של 115,000 ₪, מועדון הכדורגל "בני אילת" קיבל סכום דומה וכך גם העמותה הכללית לספורט, אשר בתוכה נכללים ענפי הספורט השונים כגון כדורסל. גם ענף הטניס שולחן זכה לתרומה צנועה על סך 10,000 ₪ וקרן אילת לספורטאים מצטיינים זכתה אף היא ב 20,000 ₪. תרומות אלה הינן בנוסף לתמיכות שמעניקה העירייה לאגודות הספורט. בנוסף לתרומות לטובת הספורט, תרמה השנה חברת ק.צ.א.א, כאמור לבקשת ראש העירייה גם ליחידת הלוט"ר (לוחמה בטרור) של אילת , סך של 20,000 ₪, לטובת הפקת ערב גאלה בו יגויסו תרומות נוספות ליחידה, אשר עושה עבודה חשובה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד