חברת ק.צ.א.א תורמת לקהילה

חברת ק.צ.א.א תורמת לקהילה (הגדל)

חברת ק.צ.א.א תורמת לקהילה

 

חברת ק.צ.א.א הפועלת למעורבות בקהילה ותורמת מידי שנה בשנים האחרונות סכום של 350,000 ₪ לטובת אגודות הספורט באילת, נעתרה לבקשת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ותרמה תרומה נוספת על סך 20,000 ₪ לטובת יחידת הלוט"ר.  

 

ראש העירייה קיבל את תרומת מנכ"ל ק.צ.א.א- אייל כהן,  באמצעות איציק קרולינסקי- ממ"ד מינהל ותחבורה, שברך את ראש העירייה על העשייה וקידום הספורט הקהילתי והבינלאומי באילת. ראש העירייה ברך את בכירי החברה על המדיניות בכלל ועל התרומות בפרט. "חברת ק.צ.א.א מהווה חלק מהגב הקהילתי המסייע לחוסנה של העיר אילת. תרומת ק.צ.א.א מצטרפת למאמצים ומשאבים רבים, שמשקיעה העירייה בספורט כחלק מהמגמה להפוך את אילת לעיר ספורט בינלאומית".

 

גזבר העירייה – אסי בן חמו, שקיבל את ההמחאות מידיו של קרולינסקי, על סך כולל של 380,000 ₪, הודה לו ובמעמד זה העניק אותם לנציגי העמותות.

 

תרומת ק.צ.א.א למרכז לחינוך ספורט ימי עומדת השנה על סך של 115,000 ₪, מועדון הכדורגל "בני אילת" קיבל סכום דומה וכך גם העמותה הכללית לספורט, אשר בתוכה נכללים ענפי הספורט השונים כגון כדורסל. גם ענף הטניס שולחן זכה לתרומה צנועה על סך 10,000 ₪ וקרן אילת לספורטאים מצטיינים זכתה אף היא ב 20,000 ₪. תרומות אלה הינן בנוסף לתמיכות שמעניקה העירייה לאגודות הספורט. בנוסף לתרומות לטובת הספורט, תרמה השנה חברת ק.צ.א.א, כאמור לבקשת ראש העירייה גם ליחידת הלוט"ר (לוחמה בטרור) של אילת , סך של 20,000 ₪, לטובת הפקת ערב גאלה בו יגויסו תרומות נוספות ליחידה, אשר עושה עבודה חשובה.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד