עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

תלמידי אילת חגגו סדר פסח

תלמידי אילת חגגו סדר פסח (הגדל)

תלמידי אילת חגגו סדר פסח

10,000 תלמידי מערכת החינוך באילת, גני הילדים ובתי הספר חגגו את סדר הפסח בשבוע שעבר בטרם יצאו לחופשת החג שהחלה השבוע.

בבית ספר "צאלים" בניהולה של גילה גולן פרץ, ציינו כמידי שנה 500 תלמידי בית הספר מהחטיבה הצעירה ועד כיתות ו', את יציאת מצרים וצעדו כולם כאחד מבית הספר עד לוואדי השחמון, שם חיכה להם אוהל ענק, שהוקם באדיבות אגף התחזוקה בעירייה ובסיוע של וועד ההורים ועשרות הורים פעילים מבית הספר. לצד ארוחת בוקר עשירה ומגוונת שארגן וועד ההורים נערכה פעילות בתחנות מגוונות: צביעת אבנים, צביעת קערת פסח, ציור בחול, ספורט היתולי וקפוארה, הרקדה המונית , ליטוף בעלי חיים וכמובן, אין לשכוח את המסורת הקבועה - הכנת פיתות בדיוק כמו פעם ואיך אפשר בלי שוקולד כמובן. הרב מנדי ובנות חב"ד הגיעו כדי לסייע בהכנת "המצות" לתלמידי השכבות הנמוכות. לקראת סוף האירוע, ערכו תלמידי שכבה ו' טקס אביבי שכלל ריקוד לצלילי מחרוזת שירי פסח וקינחו בשני שירי אביב.

גם בבית ספר "גלים" בניהולה של חגית חזן, נערכה פעילות משותפת עם צוות אורות ישראל יחד עם חב"ד שכלל אפיית מצות והדרכה פעילה. במסגרת החינוך החברתי נאספו מוצרי מזון אשר חולקו קודם למשפחות נזקקות בבית הספר.

בבית ספר תל"י הרי אילת בניהולה של נורית חיימוביץ, הסבו כמידי שנה מורים, תלמידים, הורים ואורחים מן הקהילה סביב שולחנות וערכו את סדר הפסח. הרב מנדי קליין המלווה את בית הספר לאורך השנה ומטביע חותמו על מעגל החגים בטקסים ובאירועים השונים, שוחח עם הילדים על החג. גם כאן, קראו הילדים בהגדה ושרו את שירי החג.

כאמור, בכל מוסדות החינוך ציינו את חג הפסח, רובם ככולם קראו בהגדה, שרו שירים ופיזזו בריקוד ובעיקר התרגשו לקראת היציאה לחופשה הארוכה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד