עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

נוער אילת ציין את בוא האביב במסיבת חוף מטריפה

נוער אילת ציין את בוא האביב במסיבת חוף מטריפה (הגדל)

נוער אילת ציין את בוא האביב במסיבת חוף מטריפה והקדים את פתיחת עונת הרחצה

לאחר סדרה של אירועים לבני נוער, שכללה מופעי סטנדאפ מובילים, ערב סרטי אימה, קולנוע תחת כיפת השמיים, ערב להקות נוער מקומי, מסיבת אוזניות בפארק הקרח ועוד, נהנו למעלה מ – 500 בני נוער ממסיבת חוף מטורפת בחוף הוילג'. על הבמה הופיעו איזי במופע מקפיץ ולאחריו DJ ציף ציף.

כדי לשמור על שלומם וביטחונם של בני הנוער, דאגו המארגנים להסיע את התלמידים ולהחזירם הכי קרוב לבית. לטובת העניין אישר ד"ר דרורי גניאל, ראש מינהל שח"ק שחרור מוקדם יותר של התלמידים, על מנת שאלה יעלו על ההסעות שיצאו מבתי הספר. עשרה אוטובוסים יצאו בזה אחר זה לכיוון חוף הווילג' והחזירו, כאמור את בני הנוער בפיזור לתוך השכונות. מזג האוויר החם, הקפיץ את רובם לים.

אירוע זה כמו קודמיו הוא פרי יוזמה של יו"ר הועדה לקידום מעמד הילד חברת המועצה, עו"ד יעל דרבי, וביצוע משותף של אגף הנוער ברשת המתנ"סים, מועצת נוער עירונית ואגף האירועים בעירייה. קיום האירועים לנוער בעידודו של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי ובהובלה של הועדה לקידום מעמד הילד, נועד למלא חלופות לבילוי בפארקים וברחובות ולהבטיח הנאה לבני הנוער. בני הנוער, אכן מצביעים ברגליים. 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד