ילדי אילת רוקדים

ילדי אילת רוקדים (הגדל)

ילדי אילת רוקדים

700 ילדי אילת יצאו במחול

לאחר חמש שנים בהם שרים ילדי אילת - שירת רבים, הם יצאו זו השנה השנייה גם במחולות. ביום רביעי האחרון יצאו 700 ילדי אילת במחול ורקדו ריקודי עם בהיכל הספורט ע"ש בגין.

עם הילדים יצאו במחול גם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי , מנהלת אגף החינוך – מירי קופיטו , שמובילה את הפרויקט, מנהלות בתי הספר, המורים וההורים ביחד עם המורים למחול מבתי הספר. את הבוקר ליוו צוות המרקידים של "מחול ישראלי" בניהולו של המרקיד והכוריאוגרף גדי ביטון , שמלווה את הפרויקט מראשיתו.

היוזמה שמובלת על ידי אגף החינוך בעידודו של ראש העירייה ובשיתוף עם המרקיד גדי ביטון, מבכירי המדריכים לריקודי עם בישראל, פועלת כאמור זו השנה השנייה, לאחר שבשנה החולפת רקדו תלמידי בתי הספר בכנס ארצי "קמפ בתנועה" שמוביל ביטון בכל שנה באילת.

השנה החליט אגף החינוך להרחיב את המעגלים ולהכניס את הוראת ריקודי העם כחלק מתכנית הלמודים בבתי הספר ולסכם זאת בבוקר מחולות כלל בית ספרי.

"הרצון העז שעומד בבסיס היוזמה הוא להרחיב את מורשת ערכי ההווי הישראלי לילדי אילת. זו השנה החמישית שילדי אילת שרים שירת רבים בבוקר זמר, והשנה שרו 3,500 ילדים ולראשונה גם ילדי גני הילדים. וזו השנה השנייה שילדי אילת רוקדים" ציינה מירי קופיטו , והוסיפה: "חוויית השירה והריקוד מהווה מהלך חינוכי שמוביל אגף החינוך, לשמירה על המורשת הארץ ישראלית וערכיה". עוד ציינה קופיטו: "מרגש לראות את ילדי אילת שרים ומחוללים לצלילי מנגינה שכבר לא נמצאת ברפרטואר שלהם ויותר מכך מרגש לראותם נהנים ממנה".

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ציין: " חשוב לנו שילדי אילת יגדלו ויצמחו לתוך ההוויה הארץ ישראלית וייהנו מהאהבה לשירה העברית, עליה גדלנו, דורות שלמים ולבטח עוד נגדל".

כאמור, 700 ילדי אילת מבתי הספר היסודיים רקדו ב"בוקר מחולות אביב" שהתקיים בהיכל הספורט ע"ש בגין, לאחר שלמדו לאורך שנת לימודים זו בעזרת המורים למחול, ריקודי עם נבחרים. לצד המחולות נהנו התלמידים ממופע התעמלות אומנותית בהדרכת המורה לנה וממופע של צוות המרקידים של "מחול ישראלי" בניהולו של המרקיד והכוריאוגרף, גדי ביטון.

"בבוקר זה, שהיה ססגוני ומוקפד בתכנונו ובמקצועיותו, נשבה רוח ישראלית שהינה גאווה לילדי אילת" ציינה בסיפוק מירי קופיטו , שמובילה כאמור את הפרויקט זו השנה השנייה בהפקתן של מירב אפק ומירל'ה הראל. עוד הוסיפה קופיטו: "בבוקר זה התלמידים, המורים, ההורים וחובבי ריקודי העם מאילת יצאו במחול במעגל עירוני גדול, ובהחלט היה ניכר כי הייתה התרוממות רוח שהגביהה עוף אצל כולנו".

 

 

 

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד