עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ילדי אילת רוקדים

ילדי אילת רוקדים (הגדל)

ילדי אילת רוקדים

700 ילדי אילת יצאו במחול

לאחר חמש שנים בהם שרים ילדי אילת - שירת רבים, הם יצאו זו השנה השנייה גם במחולות. ביום רביעי האחרון יצאו 700 ילדי אילת במחול ורקדו ריקודי עם בהיכל הספורט ע"ש בגין.

עם הילדים יצאו במחול גם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי , מנהלת אגף החינוך – מירי קופיטו , שמובילה את הפרויקט, מנהלות בתי הספר, המורים וההורים ביחד עם המורים למחול מבתי הספר. את הבוקר ליוו צוות המרקידים של "מחול ישראלי" בניהולו של המרקיד והכוריאוגרף גדי ביטון , שמלווה את הפרויקט מראשיתו.

היוזמה שמובלת על ידי אגף החינוך בעידודו של ראש העירייה ובשיתוף עם המרקיד גדי ביטון, מבכירי המדריכים לריקודי עם בישראל, פועלת כאמור זו השנה השנייה, לאחר שבשנה החולפת רקדו תלמידי בתי הספר בכנס ארצי "קמפ בתנועה" שמוביל ביטון בכל שנה באילת.

השנה החליט אגף החינוך להרחיב את המעגלים ולהכניס את הוראת ריקודי העם כחלק מתכנית הלמודים בבתי הספר ולסכם זאת בבוקר מחולות כלל בית ספרי.

"הרצון העז שעומד בבסיס היוזמה הוא להרחיב את מורשת ערכי ההווי הישראלי לילדי אילת. זו השנה החמישית שילדי אילת שרים שירת רבים בבוקר זמר, והשנה שרו 3,500 ילדים ולראשונה גם ילדי גני הילדים. וזו השנה השנייה שילדי אילת רוקדים" ציינה מירי קופיטו , והוסיפה: "חוויית השירה והריקוד מהווה מהלך חינוכי שמוביל אגף החינוך, לשמירה על המורשת הארץ ישראלית וערכיה". עוד ציינה קופיטו: "מרגש לראות את ילדי אילת שרים ומחוללים לצלילי מנגינה שכבר לא נמצאת ברפרטואר שלהם ויותר מכך מרגש לראותם נהנים ממנה".

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ציין: " חשוב לנו שילדי אילת יגדלו ויצמחו לתוך ההוויה הארץ ישראלית וייהנו מהאהבה לשירה העברית, עליה גדלנו, דורות שלמים ולבטח עוד נגדל".

כאמור, 700 ילדי אילת מבתי הספר היסודיים רקדו ב"בוקר מחולות אביב" שהתקיים בהיכל הספורט ע"ש בגין, לאחר שלמדו לאורך שנת לימודים זו בעזרת המורים למחול, ריקודי עם נבחרים. לצד המחולות נהנו התלמידים ממופע התעמלות אומנותית בהדרכת המורה לנה וממופע של צוות המרקידים של "מחול ישראלי" בניהולו של המרקיד והכוריאוגרף, גדי ביטון.

"בבוקר זה, שהיה ססגוני ומוקפד בתכנונו ובמקצועיותו, נשבה רוח ישראלית שהינה גאווה לילדי אילת" ציינה בסיפוק מירי קופיטו , שמובילה כאמור את הפרויקט זו השנה השנייה בהפקתן של מירב אפק ומירל'ה הראל. עוד הוסיפה קופיטו: "בבוקר זה התלמידים, המורים, ההורים וחובבי ריקודי העם מאילת יצאו במחול במעגל עירוני גדול, ובהחלט היה ניכר כי הייתה התרוממות רוח שהגביהה עוף אצל כולנו".

 

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד