עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

למעלה מ-550 סלי מזון יחולקו למטופלי רווחה

למעלה מ-550  סלי מזון יחולקו למטופלי רווחה (הגדל)

למעלה מ-550 סלי מזון יחולקו למטופלי

האגף לשירותים חברתיים בעירייה

כמידי שנה, גם השנה יחולקו מאות סלי מזון למטופלי האגף לשירותים חברתיים בעירייה. חלוקת סלי המזון תחל בשבוע הבא, בצרכניית יד רוז'ה ותימשך עד כניסת החג, בסיוע של מתנדבים מהיחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה, בניהולה של אמירה אדרי ובסיוע של חיילי בסיס חיל הים באילת.

השנה נרתמו גם שוטרי משמר הגבול ועובדי המכס באילת לסייע בחלוקת סלי המזון. השוטרים יבצעו חלוקת סלי מזון, לכ – 50 קשישים ומוגבלים הזקוקים לסל המזון ואינם יכולים להגיע לקבלו. עוד נרתמו לטובת העניין בנות השירות הלאומי, אשר הכשירו את המבנה לקראת חלוקת סלי המזון.

סלי המזון מלאי כל טוב הודות לתרומתם הנדיבה של קניון מול הים, אשר הכפיל השנה כמו בכל חג את תרומתו, מחלבות יטבתה התורמת גם היא מוצרי חלב במהלך כל השנה תרמה סל מוצרי חלב עשיר, פארק אבניו, שתרמו יינות תירוש, חברת ק.צ.א.א, שתרמה 200 סלי מזון באמצעות ארגון "לתת" הארצי. וחברת אביב שיגור שמובילה בתרומה את המוצרים לאילת.

סל המזון כולל חבילת מצות 2.5 ק"ג, עוף, ביצים, יין, שמן, שתייה קלה, מגוון קופסאות שימורים ומזון יבש כמו אורז, סוכר, קמח מצה, מלח, עוגיות, ממרח שוקולד, ריבה, וסל מוצרי חלב עשיר. הסל ניתן תמורת סכום סמלי של 20 ₪. "התשלום עבור הפריטים מעניק לנזקק תחושה שהוא מקבל בזכות ולא בחסד" ציינה פרידה בן לולו – מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד