מתרגלים בטיחות בדרכים בשלטים רחוקים

מתרגלים בטיחות בדרכים בשלטים רחוקים (הגדל)

מתרגלים בטיחות בדרכים בשלטים רחוקים

לצד פעילות הסברה ופעילות מונעת שמקיים כל השנה המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעירייה, התקיים בשבוע שעבר, "שבוע הבטיחות בדרכים" באמצעות חידון אינטראקטיבי והצגה המבוססת על מקרה אמיתי.

השנה הופעלה תכנית ייחודית עבור תלמידי חטיבות הביניים, ז'-ט' וכיתות י', אשר תוכננה בצורת חידון אינטראקטיבי, בו עונים התלמידים על שאלות בנושאים הקשורים לנהיגת אופנוענים, אלכוהול ונהיגה, לחץ חברתי, חגורות בטיחות והולכי רגל. החידון הועבר על גבי מסך אלקטרוני בכיתות ותלמידים השיבו על השאלות באמצעות שלטים רחוקים. כאשר לכל שלט רחוק מספר המזהה את העונה על השאלה.

ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, ביקר בכיתות ביחד עם מנהלת אגף החינוך – מירי קופיטו ומנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים – הדיה סיטרוק. התלמידים הרשימו בידע שלהם בנושא הבטיחות בדרכים וענו נכונה על רוב השאלות שהוצגו. הם עצמם שמחו לגלות את תוצאות התשובות שלהם על המסכים בכיתה. כידוע חלקם הגדול של תלמידים אלו יוכלו בקרוב להיבחן ולקבל רישיון נהיגה מטעם משרד התחבורה ורשות הרישוי ולפיכך, לפעילות זאת משמעות כבדה לקראת אחיזתם הקרובה בהגה.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

עוד במסגרת שבוע הבטיחות בדרכים יצפו השבוע (בימים רביעי וחמישי) תלמידי כיתות י' וי"ב בהצגה "חיים פעם אחת", בכיכובה של השחקנית גאיה טראוב. סיפור אהבה והתבגרות של שני צעירים, שתאונת דרכים אחרי ליל שיכרות מנפצת להם את כל התקוות. ההצגה מבוססת על מקרים אמיתיים.

כמידי שנה, לקראת שבוע הבטיחות בדרכים ובמהלכו מתקיימת פעילות הסברה לכל התלמידים בבתי הספר התיכוניים. במהלך השבועיים האחרונים נערכה פעילות הסברה מקיפה בכל בתי הספר התיכוניים בדגש על כללי בטיחות, נהיגה בטוחה, חובת חגירת חגורת בטיחות, נהיגה בשכרות עוד. פעילות זו כחלק מהמאבק בתאונות הדרכים, מתבצעת מידי שנה, לצד פעילות שנתית מובנית.

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד