עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

3,500 ילדי אילת ישירו שוב כמקהלה אחת

3,500 ילדי אילת ישירו שוב כמקהלה אחת (הגדל)

3,500 ילדי אילת ישירו שוב כמקהלה אחת

3,500 ילדי אילת מכיתות ד'-ז' בכל בתי הספר וילדי גני הילדים, ישירו ביום ראשון הקרוב (17.2) כמקהלה אחת בבוקר זמר המתקיים זו השנה החמישית. בוקר הזמר יוחד השנה לשיריו של אהוד מנור ז"ל.

בארבע השנים האחרונות שרו רק תלמידי כיתות ד'-ו'. השנה הצטרפו לחוויה גם תלמידי כיתות ז', שהיו למעשה הנחשונים של בוקר הזמר כשהיו בכיתה ד'. עוד הצטרפו השנה גם כ – 700 תלמידי גני החובה המקסימים, שישירו גם כן על במה אחת יום לאחר בוקר הזמר בו ישירו התלמידים (ב' 18.2).

 

 

גם השנה יתקיים בוקר הזמר בהאנגר ענק בנמל אילת, בליווי המוסיקאים - אמיר חיים, ענבל בן חיים ושמוליק לוי. בוקר זמר בוגרים (תלמידי כיתות ד'-ז') יתקיים ביום א', 17.2.2013 בשעה 10:00. בוקר זמר ילדי גני החובה יתקיים ביום ב', 18.2 בשעה 10:00, שניהם במתחם הנמל.

"השירה העברית בצוותא כחלק מההוויה הישראלית מחממת לב, ואני שמח להעניק לילדי אילת, שנה אחר שנה את החוויה הנפלאה הזו במסגרת בוקר זמר". ציין ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שיזם את בוקר הזמר ופוקד בשבועות האחרונים את בתי הספר בעת החזרות.

"בכל שנה נבחר נושא מרכזי או יוצר ונבחרים כ- 20 שירים פרי יצירתו, אותם לומדים הילדים לשיר" מספרת מירב אפק המפיקה ביחד עם אימה מירל'ה הראל את בוקר הזמר מטעם מינהל שח"ק בעירייה ומוסיפה: "לשמוע מקהלה אדירה של 3,500 ילדים שרים בצוותא זוהי חוויה נדירה בעוצמתה סוחפת ומרגשת עד דמעות". בעבר שרו התלמידים משירי נעמי שמר, שירי הלהקות הצבאיות כתפילה לשחרורו של גלעד שליט, "שירים שעשו עליה", והשנה כאמור נבחר היוצר חתן פרס ישראל, אהוד מנור ז"ל.

אורחת הכבוד בבוקר הזמר תהיה הגב' עופרה פוקס מנור.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד