עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הסקייט פארק יוצא לדרך

הסקייט פארק יוצא לדרך (הגדל)

הסקייט פארק יוצא לדרך

בקרוב – ליגת סקייט ותחרויות בינלאומיות

חמ"ת (החברה הממשלתית לתיירות) ועיריית אילת הוציאו היום את המכרז להקמת הסקייט הפארק החדש בעיר בהשקעה של 6 מיליון ₪ לאחר ההקמה מתוכננת בעיר הקמת ליגת סקייטפארק לאומית שתצמיח אלופי סקייט שיתמודדו בתחרויות בינלאומיות בעולם. כמו כן כחלק ממיצובה של אילת כעיר הספורט תפעל העיריה לקיום תחרויות בינלאומיות בעיר.

 

פארק הסקייטים הוא חלק מפרויקט הפארק המרכזי אשר יהוו עוגן התרחשות המחבר את אזור התיירות עם העיר. הפארק יכלול: מזרקת מים מוסיקלית, פארק אקסטרים, מרכז מידע ומבקרים, אמפי-פארק, שדרה לירידים מתחלפים, ריאה ירוקה, ועוד. נכון להיום הפארק נמצא בשלב הוצאת היתרי בנייה. בניית מזרקה ומתחם סקייטפארק בשלב הוצאת מכרז, כלומר לקראת ביצוע. תקציב הפרויקט כ- 40 מיליון ₪: שלב א',כ-10 מיליון ₪, במימון משרד האוצר, משרד התיירות ועיריית אילת ובשיתוף קק"ל ותורמים. יעד לסיום (שלב א'): 2013.

 

אחרי ששידרגה את מגרשי הטניס , אילת ממשיכה למצב את עצמה כעיר הספורט של ישראל ובחודש ספטמבר 2013 ייפתח סקייט פארק חדשני מאחורי מוזיאון אילת עירי שישתרע על שטח של 2,000 מ"ר בהשקעה מוערכת של כ-6 מיליון ₪. עוד לפני סיום ההקמה מתוכננת בעיר הקמת ליגת סקייט פארק מקצועית שתכשיר את תושבי העיר והסביבה לתחרויות לאומיות ובינלאומיות בסקייט.

 

כמו כן מתכננת העיריה לארח תחרויות בינלאומיות בסקייט בעתיד ומגעים בנושא יתחילו להתנהל כבר בתקופה הקרובה. הפארק אינו מיועד רק למקצוענים אלא יציע את שירותיו גם לתיירים מהארץ ומחו"ל שיוכלו להתנסות בספורט האקסטרים. מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת מוסר כי: "הסקייט פארק החדש הוא נדבך נוסף בשדרוגה של העיר אילת ובנייתה כעיר ספורט בינלאומית ויהווה אטרקציה נוספת לחובבי הספורט והאקסטרים מהעיר ומחוצה לה".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד