הסקייט פארק יוצא לדרך

הסקייט פארק יוצא לדרך (הגדל)

הסקייט פארק יוצא לדרך

בקרוב – ליגת סקייט ותחרויות בינלאומיות

חמ"ת (החברה הממשלתית לתיירות) ועיריית אילת הוציאו היום את המכרז להקמת הסקייט הפארק החדש בעיר בהשקעה של 6 מיליון ₪ לאחר ההקמה מתוכננת בעיר הקמת ליגת סקייטפארק לאומית שתצמיח אלופי סקייט שיתמודדו בתחרויות בינלאומיות בעולם. כמו כן כחלק ממיצובה של אילת כעיר הספורט תפעל העיריה לקיום תחרויות בינלאומיות בעיר.

 

פארק הסקייטים הוא חלק מפרויקט הפארק המרכזי אשר יהוו עוגן התרחשות המחבר את אזור התיירות עם העיר. הפארק יכלול: מזרקת מים מוסיקלית, פארק אקסטרים, מרכז מידע ומבקרים, אמפי-פארק, שדרה לירידים מתחלפים, ריאה ירוקה, ועוד. נכון להיום הפארק נמצא בשלב הוצאת היתרי בנייה. בניית מזרקה ומתחם סקייטפארק בשלב הוצאת מכרז, כלומר לקראת ביצוע. תקציב הפרויקט כ- 40 מיליון ₪: שלב א',כ-10 מיליון ₪, במימון משרד האוצר, משרד התיירות ועיריית אילת ובשיתוף קק"ל ותורמים. יעד לסיום (שלב א'): 2013.

 

אחרי ששידרגה את מגרשי הטניס , אילת ממשיכה למצב את עצמה כעיר הספורט של ישראל ובחודש ספטמבר 2013 ייפתח סקייט פארק חדשני מאחורי מוזיאון אילת עירי שישתרע על שטח של 2,000 מ"ר בהשקעה מוערכת של כ-6 מיליון ₪. עוד לפני סיום ההקמה מתוכננת בעיר הקמת ליגת סקייט פארק מקצועית שתכשיר את תושבי העיר והסביבה לתחרויות לאומיות ובינלאומיות בסקייט.

 

כמו כן מתכננת העיריה לארח תחרויות בינלאומיות בסקייט בעתיד ומגעים בנושא יתחילו להתנהל כבר בתקופה הקרובה. הפארק אינו מיועד רק למקצוענים אלא יציע את שירותיו גם לתיירים מהארץ ומחו"ל שיוכלו להתנסות בספורט האקסטרים. מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת מוסר כי: "הסקייט פארק החדש הוא נדבך נוסף בשדרוגה של העיר אילת ובנייתה כעיר ספורט בינלאומית ויהווה אטרקציה נוספת לחובבי הספורט והאקסטרים מהעיר ומחוצה לה".

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה יפעלו סוכות ההצלה בין הימים א - ש בין השעות 16:00- 09:00
כל אילת - ירחון מידע לתושב
כנסו לגיליון כל אילת - ירחון המידע לתושב. כי מגיע לכם לדעת!
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
ערוץ היוטיוב של עיריית אילת
פייסבוק עיריית אילת
טוויטר עיריית אילת
אינסטגרם עיריית אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
למרכז צעירים אילת
אילת - אין עוד מקום כזה!לאתר האב אילת 
עבור לתוכן העמוד