עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ערב להקות נוער מקומי

ערב להקות נוער מקומי (הגדל)

ערב להקות נוער מקומי

 

לאחר סדרה של אירועים לבני נוער, שכללה מופעי סטנדאפ מובילים, ערב סרטי אימה, קולנוע תחת כיפת השמיים ועוד, נהנו מאות בני נוער מערב להקות נוער, שנערך בשבוע שעבר על טהרת הכוחות המקומיים.

האירוע שהופק על ידי מרכז ווליום במתנ"ס שחמון, בניצוחו המקצועי של ניר בן לולו, התקיים ברחבת החנייה של מתנ"ס שחמון, ונמשך כארבע שעות, במהלכן השתתפו כ- 10 הרכבים מוסיקליים שונים. לאירוע נהרו למעלה מ- 400 בני נוער, אשר נהנו מחוויה מוסיקלית תרבותית וחברתית תחת כיפת השמיים בהנאה רבה.

"במקום נכחו צוותי נוער מרשת המתנ"סים ומצוות "כתובת רחוב" של עמותת על"ם, אלא שלא היה בהם כל צורך, מאחר שהאירוע התקיים בסדר מופתי, ללא כל הפרעה אלימה או הכנסת אלכוהול אשר הצריכו התערבות" ציינה חה"מ יעל דראבי, יו"ר הועדה לקידום מעמד הילד הנותנת חסותה לכל אירועי הנוער והוסיפה: "על אף הריחוק של העיר אילת ואווירת הכיף שליוו את האירוע, לא נשכחה המלחמה המתרחשת בחלקים אחרים של הארץ ובני הנוער שהופיעו על הבמה דאגו להביע תמיכה והזדהות עם תושבי קו העימות ועם לוחמי צה"ל".

גם אירוע זה, כמו שאר אירועי הנוער הנו פרי יוזמה של יו"ר הועדה לקידום מעמד הילד, חברת המועצה עו"ד יעל דארבי, ופרי שיתוף פעולה ייחודי של כל גורמי הנוער בעירייה וברשת המתנ"סים, מועצת הנוער העירונית, וכמובן אגף האירועים בעירייה.

 

עוד במסגרת זו, יוזמנו כל בני הנוער למסיבת אוזניות מטורפת שתתקיים ב – 12.12.12 בפארק הקרח, גם כן בחסות הועדה לקידום מעמד הילד ובשיתוף אגף הנוער ברשת המתנ"סים, מועצת נוער עירונית ואגף האירועים בעירייה. במסגרת המסיבה, ינגנו שני DJ בשני ערוצים, בכל הווליום ישירות לאוזניות. ההשתתפות הינה במחיר סמלי של 15 ₪ וההנאה מובטחת. כל ההכנסות יוקדשו לפרויקט העירוני, "חלום לכל ילד", בזכותו מוענקות מלגות לילדים ממשפחות מעוטות יכולות לטובת השתתפות בחוגים. 

קיום האירועים לנוער בעידודו של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי ובהובלה של הועדה לקידום מעמד הילד, נועד למלא חלופות לבילוי בפארקים וברחובות ולהבטיח הנאה לבני הנוער. בני הנוער, אכן מצביעים ברגליים.       

                                     

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד