עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מועצת העיר מפרגנת לאלופים

מועצת העיר מפרגנת לאלופים (הגדל)

מועצת העיר מפרגנת לאלופים

 

ראש העירייה הפתיע עם הודעה על כוונתו של יו"ר קבוצת האחים עופר, אודי אנג'ל לתמוך באלופה, נעמי כהן

 

מועצת העיר שהתכנסה בשבוע שעבר (יום ב' 7.11) ארחה את בוגרי מועדון השייט ומשפחותיהם במסגרת פינת הפרגון. מועצת העיר ברכה את הגולשים האלופים וגם את מנהלי מועדון השייט רוני מאיר ויניב מאיר, אשר בוגריו גורפים תארים באליפויות אירופה ועולם.

 

במסגרת פינת הפרגון השתתפו כאמור: נעמי כהן, זוכת התואר אלופת העולם בדגם אולימפי לנוער, שחר טיבי, חמישית בעולם בדגם אולימפי לנוער ושנייה בקטגוריה עד גיל 17, בז בל, שני בעולם בקטגוריה עד גיל 17, זוהר בן חיון, זוכת מדליית כסף באליפות אירופה, דגם נוער ביק עד גיל 17 ומאיה מוריס, זוכת מדליית ארד באליפות אירופה, דגם נוער ביק עד גיל 15.

 

להפתעת כל הנוכחים בישיבת מועצת העיר, כאשר פתח ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, בדברי הפרגון הוא סיפר על שיחותיו עם יו"ר קבוצת האחים עופר – אודי אנג'ל ועל כוונותיו לתמוך בנעמי כהן.

 

במעמד זה הקריא ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, את מכתבו לאודי אנג'ל – יו"ר קבוצת האחים עופר אודות תמיכתו בנעמי כהן. "אני מודה לך על היוזמה לתמוך בספורטאית אלופת אירופה ואלופת העולם לנוער עד גיל 20. מכל חוות דעת מקצועית המגיעה אליי, אני יודע ולומד שנעמי היא בעלת פוטנציאל למדליות אולימפיות. בנוסף ומתוך היכרות אישית ומשפחתית, אני יודע לספר שמדובר בנערה איכותית, ערכית ומקסימה הראויה לכל הערכה. אני שב ומודה לך על נכונותך לקחת ספורטאית נפלאה זו תחת חסותך, אכן מחווה מרגשת ומרשימה כיאה לאיש איכותי כמוך" מתוך מכתבו של ראש העירייה לאודי אנג'ל.

 

נעמי כהן, גדלה בבית שמחנך לספורט. כל המומחים והמאמנים בענף הגלישה קבעו פה אחד, כי נעמי כהן (18) היא התקווה הגדולה של ענף הגלישה. כהן שהחלה לגלוש בגיל 11 קטפה כבר בשנה הראשונה לגלישתה 3 תארים: מקום שלישי באליפות אזורית, מקום ראשון באליפות אס"א ומקום ראשון באליפות ישראל לבתי ספר.

 

 

כהן המשיכה לטפס גבוה שלב אחר שלב, שנה אחרי שנה, כאשר כבר בשנת 2008 כשהייתה רק בת 14 קטפה את תואר סגנית אלופת אירופה לצד זכיות מרשימות נוספות וביולי 2010 פרצה לתודעה כשזכתה במדליית זהב באליפות העולם שהתקיימה בצרפת. נעמי נבחרה לייצג את ישראל באולימפיאדה הראשונה לנוער עד גיל 18 שהתקיימה בסינגפור וסיימה במקום הרביעי. בחודש אוקטובר האחרון כבשה כהן את היעד הנכסף, אלופת העולם עד גיל 19.

 

הנהלת עיריית אילת שמחה ומברכת את מועדון השייט על הישגיו הרבים והטובים ותמשיך לתמוך בו כחלק ממדיניות השאיפה למצוינות אותה מתווה ראש העירייה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד