מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

רוקדות לבגרות

חדשות
22.03.2022

מגמת המחול של תיכון "בגין" סיכמו שנה על הבמה בערב תרבותי איכותי שנערך השבוע (א') באולם WOW. על הבמה הוצגו עבודות ויצירות במגוון סגנונות ריקוד כמו בלט קלאסי, מחול מודרני וקומפוזיציה של כל תלמידי המגמה מכיתות ז'-י"ב. העבודות האישיות שכללו את עבודות הגמר של בנות המגמה מכיתה י"ב היו בהשראת יצירות מופת של מיטב הציירים.

מגמת המחול בתיכון "בגין" הינה מסלול שש שנתי ברמה של 5 יחידות לימוד לבגרות ולומדים בו השנה 90 תלמידים מכיתה ז' עד י"ב, 87 בנות ושלושה בנים. המגמה שהכשירה עד כה מאות בנות אילת נוסדה באילת לפני 27 שנה על ידי שלי שיר, עפרה אבני ופז סופר. "תכנית הלימודים משלבת התמחות מעשית והעמקת הידע התיאורטי באמצעות מורים מקצועיים ומוערכים כמו אלכס רברגר ויפעת פינלט" מציינת תכלת כאון רכזת המגמה ומספרת, כי בחינת הבגרות המעשית השנה כללה את מקצועות הבלט הקלאסי, המחול המודרני ויצירה. בנות המגמה שנבחנו, זכו לשבחים מהבוחנת מטעם הפיקוח על המחול – שלי ביקלס שני, מרצה בכירה למחול, שציינה כי הבנות הגיעו לרמת ביצוע מרשימה ביותר, בעיקר אחרי שנתיים מאתגרות ושהיצירות שלהן אמיצות וכנות וכי העבודה המקצועית של המורים ניכרת באופן שהן עובדות עם גופן. שבוע לאחר הבגרות המעשית עלה כאמור המופע השנתי שנערך השבוע, בו הציגו בוגרות המגמה את עבודת הגמר עליה נבחנו בשילוב יצירות של כל תלמידי המגמה.

את אולם WOW שניתן גם השנה באדיבות רשת ישרוטל, מילאו באהבה הורים ובני משפחה נרגשים של בנות המגמה מכיתה ז' ועד י"ב. בין המוזמנים הרבים כיבדו את הערב בנוכחותם ראש העירייה – אלי לנקרי, ראש מנהל שח"ק בעירייה – ד"ר דרורי גניאל, מנהל בית ספר תיכון "בגין" – אלדד חיימוביץ', צוות ההנהלה ומורי בית ספר בגין, מורים למחול, בוגרי מגמת המחול, תלמידי המגמה ובני משפחותיהם.

בנות המגמה זכו לשבחים רבים על היצירות המרגשות. בוגרות המגמה: אלכס ירמקוב, אראל סלמה, טל שחר, אולסיה אוסטריז'ני וקיילה טננבאום, הפגינו על הבמה ביצועים אישיים מרגשים שלימדו על התהליך המקצועי והרגשי שעברו יחד בשנים האחרונות.

צילום: פליקס חדד.

אולי יעניין אותך גם