מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

פינוי מציל חיים

5 כלבים במצב פיזי ירוד, הוצאו מהבית על ידי הווטרינר העירוני לאחר שהתקבלה תלונה מצד השכנים על הזנחה מתמשכת. חמשת הכלבים מסוג רועה בלגי, פונו לכלביה העירונית, טופלו ויעברו שיקום עד שיימצא להם בית חם. 

בשבוע שעבר התקבלה תלונה בשירות הווטרינרי בעירייה על הזנחה מתמשכת של כלבים כולל ריח צחנה העולה מהבית בו הוחזקו. פקח של השירות הווטרינרי – צחי רביבו בליווי סגן מנהל יחידת סל"ה – אמנון אקטע, הגיעו למקום ומיד דיווחו לווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ על המראה של הכלבים, שנבע ללא ספק מהזנה מתמשכת. הכלבים, ארבעה בוגרים וגור אחד, כולם מסוג רועה בלגי היו במצב פיזי ירוד כולל רזון וחבלות.

למחרת היום (חמישי) הגיע הווטרינר לבית והודיע לבעלי הכלבים, כי ניתנת להם האפשרות למסור את הכלבים בהסכמה אחרת יפנה לבית המשפט להוצאת צו החרמה. הבעלים הסכימו והכלבים נלקחו כאמור לכלביה העירונית שם עברו בדיקה רפואית והחלו תהליך של שיקום כולל תזונה מתאימה, חיסונים, עיקור/סירוס ועוד. לאחר שיקומם, יחל הליך אימוץ עד שיימצא להם בית חם.

ד"ר אורן אברמוביץ ציין לשבח את ערנות השכנים שהובילה להצלת הכלבים וקרא לציבור לדווח על כל אירוע של התעללות או הזנחה של בעלי חיים על מנת לאפשר מענה מקצועי ומהיר.

 

אולי יעניין אותך גם