מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

נשים בעסקים

חדשות
17.11.2021

הבית לעסקים שפועל באמצעות האגף לפיתוח כלכלי ויזמות בעירייה, יצר מאז הוקם קהילת עסקים פעילה הכוללת פורומים בסקטורים שונים לצד פעילות שמציע האגף למתן כלים לעסקים בתחומים שונים ואפילו השכרת משרדים במחירים מסובסדים. אחד הפורומים שהתגבש לאחרונה הוא פורום נשות עסקים.

פורום נשות עסקים, שהוקם ביוזמה משותפת של היחידה לקידום מעמד האישה בעירייה, האגף לפיתוח כלכלי ויזמות – הבית לעסקים ומעוף אילת – הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, כולל כ- 20 נשים שהגיעו ל- 20 מפגשים אחת לשבוע במסגרתם קיבלו כלים מקצועיים לצד למידת עמיתים. המפגשים התקיימו בבית לעסקים ובבתי העסק של המשתתפות וכלל שיח, חיבור לשירותי הרשות המקומית והמעוף, יצירת שיתופי פעולה, אירוח בחלק מבתי העסק של המשתתפות לצורך למידה, שיח על אתגרים ופתרונות, התאמה למציאות משתנה ועוד.

מפגש הסיום שהסתיים השבוע כלל הרצאות וסדנאות של נשות הפורום עצמן, לרבות כיבוד עשיר שהכינה אחת המשתתפות במסגרת העסק שהיא מובילה. את הפורום הנחה יוסי פרדו- יועץ ארגוני ומנחה קבוצות.

יפה כהן – "מאפייפה", חברה בפורום סיפרה: "כשנרשמתי לפורום הייתי סקפטית עם מה וכמה זה יתרום לי, אבל לא ניתן להסביר כמה שזה תרם. הייתי מחכה כל שבוע למפגש עם החברות, נשים בעלות עסקים מדהימות אחת אחת ומנחה שהוא עילוי. למדתי וקיבלתי כלים לניהול העסק שלי ואת כל האופציות העומדות לפניי לקדם אותו. מלבד החברות המדהימה שנוצרה בין המשתתפות, הבית לעסקים הוא ממש בית תרתי משמע והצוות שם כולו קשוב ונכון לעזור בכל דבר ועניין".

כאמור לצד פורומים שונים, מציע הבית לעסקים סדנאות והרצאות למתן כלים, ייעוץ מקצועי במגוון תחומים במחירים מסובסדים על ידי נבחרת יועצים מקומיים, השכרת משרדים וחדר ישיבות בבית לעסקים, זירה עסקית הכוללת לוח דרושים גדול ומידע על מכרזים והזדמנויות עסקיות, טיפוח קשרים עסקיים, ליווי יזמים ועוד.

אולי יעניין אותך גם