מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

נואמת צעירה מלאה עוצמה

חדשות
30.05.2022

לירי מילוא – תלמידת כיתה ו' בבית ספר "היובל", ייצגה את אילת בתחרות המחוזית של הנואמים הצעירים וזכתה במקום הראשון. את נאומה שעסק בהעצמה עצמית ונשית הביאה גם בפני חברי מועצת העיר, בפינת התודה שמקדיש ראש העירייה – אלי לנקרי,  בתחילת כל ישיבת מועצה למצטיינים בקהילה.

"להיות אני" זה המסר של לירי בנאומה לאומה. בדבריה הביאה את תחום הספורט כמקדם ובונה חזקות והשתמשה בדוגמא אישית כמי שבחרה כילדה להצטרף לקבוצת כדורגל ילדות ראשונה באילת "בנות אילת" ומשמשת כקשר בקבוצה. "יש זכות לכל אדם לעסוק במה שיבחר" אמרה לירי לאחר ששיתפה בביקורות שקיבלה כשהלכה לקנות נעלי כדורגל. אני אוהבת את מה שאני רואה במראה סיכמה לירי ואמרה "אל תשתנו בשביל אף אחד".

לאחר נאומה זכתה לירי לשבחים מכל חברי מועצת העיר. לצד הברכות, הוזמנה לירי על ידי חברת המועצה – עו"ד סימה נמיר המשמשת גם כיו"ר מועצת העיר להביא את נאומה גם בפני נשים. את לירי ליוו הוריה, נציגות בית הספר, מנהלת אגף החינוך – מירי קופיטו וצוות מועדון רוטרי בהובלת אייל יעיש – נשיא רוטרי אילת.

תכנית "הנואם הצעיר" מתקיימת באילת זו השנה העשירית ביוזמת אגף החינוך בעירייה בשיתוף בית ספר "גוונים" לתלמידים מחוננים ומצטיינים ומועדון רוטרי, יוזם התחרות הארצית. מידי שנה משתתפים בתכנית תלמידי כיתות ה'-ו' מכל בתי הספר וכמעט בכל שנה, זוכים תלמידי אילת גם בתחרות המחוזית/ארצית. מטרת התכנית לקרב את הנוער אל ערכי הדיבור – הן של הנואם עצמו והן של ציבור המאזינים. את התכנית מנחה ומלווה בשנים האחרונות דני מדלסי –מורה ומחנך והיא פועלת במסגרת בית ספר "גוונים" לתלמידים מחוננים ומצטיינים, בניהולה של לומיה גאנם.

השנה השתתפו בתחרות העירונית 11 תלמידים. במקום הראשון זכתה כאמור לירי וייצגה את אילת בתחרות המחוזית,  גם שם זכתה במקום הראשון

אולי יעניין אותך גם