מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מנהיגות הורית מיטבית

אות הוקרה הוענק לאייל סורגיט, יו"ר פורום ההורים העירוני, כאות תודה והערכה על 15 שנות פעילות בהתנדבות למען ילדי אילת, במהלכן כיהן ב – 7 השנים האחרונות כיו"ר פורום ההורים העירוני ובשלוש השנים האחרונות גם כחבר בהנהלת הנהגת ההורים הארצית. את התעודה קיבל אייל אמש (ד') בישיבת מועצת העיר, בה זכה לשבחים רבים מראש העירייה ומחברי מועצת העיר על שותפות מרגשת, חשיבה יצירתית וראייה מערכתית, שביססו שיתופי פעולה איכותיים ומגוונים, וחיזקו את העשייה החינוכית ואת מערכת היחסים בין הנהגת העיר, לבין ההורים והתלמידים.

אייל תושב אילת מזה 23 שנים, נשוי ואב לשלושה ילדים (20,17,13) החל את דרכו כיו"ר ועד הורים בית ספרי בבית ספר הרי אילת, המשיך כיו"ר ועד הורים בבית ספר התיכון ע"ש "רבין" שם נבחר כיו"ר פורום ההורים העירוני וכיהן בתפקיד זה בין השנים 2016-2023. במהלך השנים בלט אייל בעשייתו בתקופת הקורונה, במהלכה הוביל יחד עם אגף החינוך במינהל שח"ק את מגן חינוך ואת השמירה על שלומם ובריאותם של ילדי אילת בין הסגרים ובמהלכם. גם אז זכה לשבחים מד"ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח"ק בעירייה ומירי קופיטו – מנהלת אגף החינוך על התגייסות, מעורבות ועשייה משמעותית בתקופת משבר הקורונה ועל הובלת פורום ההורים העירוני למעורבות מקדמת, בשיח מכבד ומתוך אמון ושקיפות, כשטובת התלמידים וההורים וגם טובת סגלי החינוך תמיד היו לנגד עיניו.

גם חברי מועצת העיר הצטרפו כולם לברכות ושיבחו את אייל על עשייתו במהלך כל השנים למען ילדי אילת ולמען חוסנה החינוכי והקהילתי של אילת. ראש העירייה – אלי לנקרי ברך את אייל על העשייה ובעיקר על הדרך שתרמה להובלת מהלכים משותפים לקידום מערכת החינוך ולרווחת ילדי אילת. "פועלך המשמעותי ומעורבותך הקהילתית והחינוכית כיו"ר הנהגת ההורים העירונית מתוך אחריות חברתית וערבות הדדית, במסירות רבה והתנדבות מלאה, ראויים לכל השבחים!" אמר ראש העירייה. גם סגן וממלא מקום ראש העירייה – מתן בארי המשמש כסגן יו"ר ועדת החינוך ויו"ר הוועדה לקידום הילד שיבח את אייל על עשייתו הרבה והודה לו על המסירות, הנחישות, הכנות והדרך בה הוביל את שיתופי הפעולה. אייל הודה לכל הגורמים וציין, כי שיתוף הפעולה באילת ראוי לחיקוי ואת המודל של אילת הוא דואג להפיץ בקרב ההנהגה הארצית. "זכינו להיות הורים משמעותיים בהובלת חינוך ילדינו ופעלנו כפורום הורים מעורב ולא מתערב" אמר אייל והוסיף: "זכינו לשיתופי פעולה מקדמים עם המנהיגות העירונית, המנהיגות החינוכית ועם הנהלות בתי הספר לטובת ולרווחת ילדינו". בדבריו הדגיש אייל את ההכרח להמשיך ולפעול לשמירה על בטיחותם של הילדים גם ברשת.

את אייל יחליף בן בר, תושב אילת מזה 47 שנים, אב לארבעה ילדים (7,10,13,16), המשמש כיו"ר ועד הורים "מצפה ים" ונבחר ברוב קולות לשמש כיו"ר פורום ההורים העירוני.

אולי יעניין אותך גם