מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מיס יוניברס נציגת הודו הרנאז סאנדו הוכרזה לפנות בוקר בתואר מיס יוניברס 2021

חדשות
13.12.2021

מיס יוניברס הודו, הרנאז סאנדו, הוכרזה לפנות בוקר כמיס יוניברס ה-70 באירוע טלוויזיוני שהתקיים באילת ל כ 600 מיליון צופים.

השידור- שארך כשלוש שעות, כלל מופעים נדירים וחד פעמיים של המוזיקאיות הבינלאומיות מעוררות ההשראה ביניהן: ג'וג'ו ונועה קירל שביצעה את השיר Bad little things.

ניתן למצוא קליפים מהתוכנית ותמונות בכתובת press.missuniverse.com

לאחר ביקור של שבועיים בירושלים ובאילת, תחרות התלבושת הלאומית המרהיבה, סבבי ראיונות רבים, תחרות מוקדמות ואירוע הגמר בשידור חי, הוכתרה הרנאז סאנדו בכתר "כוח האחדות" האייקוני של מווואד, שהוענק לה על ידי מיס יוניברס היוצאת, אנדריאה מזה. הרנאז סאנדו תעבור לעיר ניו יורק בשנה החדשה כדי לייצג את המותג של מיס יוניברס וארגונים פילנתרופיים שונים במהלך שלטונה.

"זו הייתה חוויה של פעם בחיים!" אמרה הרנז סאנדו מיס יוניברס החדשה. "שלושת השבועות האחרונים היו חלום להכיר את הנשים יוצאות הדופן הללו, ואני מתכבדת להיבחר ביניהן לייצג את הארגון מעורר ההשראה הזה. אני מקווה לשרת את הקהילה העולמית כמיטב יכולתי בשנה הקרובה".

הרנאז שואבת את השראתה מאמה, ששברה דורות של פטריארכיה כדי להפוך לרופאת נשים מצליחה והובילה את משפחתה. להרנאז קיים הדחף לתמוך בנשים אחרות באותו אופן, הרנאז גדלה בעבודה עם אמה במחנות בריאות העוסקים בבריאות האישה והיגיינת הווסת.

בהכרה עמוקה לזכות שהמאבקים של אמה העניקו לה, הרנאז כיום תומכת חזקה בהעצמת נשים, במיוחד לזכויות החוקתיות שלהן לחינוך, לקריירה ולחופש הבחירה שלהן. מבחינה מקצועית, הרנאז היא שחקנית עם שני LMS פונג'ביים המתוכננים לצאת ב-2022 ומקווה לנסח דמויות ב-LMS ששוברות סטריאוטיפים שיש לעולם של נשים.

השחקנית האהובה עליה היא פריאנקה צ'ופרה, והיא שואבת השראה מגוף העבודה שלה. בזמנה הפנוי, הרנאז נהנית מחברת חברים, אוהבת יוגה, ריקוד, בישול, רכיבה על סוסים ומשחק שח. היא תינוקת מים ולעולם לא מפספסת הזדמנות לקפוץ לבריכה כדי להצעיר את עצמה. היא מאמינה באמירה – "דברים גדולים קורים למי שלא מפסיק להאמין, לנסות, ללמוד ולהיות אסיר תודה". "זה היה מאוד מיוחד להכיר את המתמודדות דרך ההערצה המשותפת שלנו מההיסטוריה והיופי של המדינה המארחת שלנו, בשלושת השבועות האחרונים", אמרה הרנאז.

פאולה מ. שוגרט, נשיאת ארגון מיס יוניברס. "אני נרגשת שמיס הודו מייצגת את מיס יוניברס השנה, ותוביל את דגל העצמה הנשית ברחבי העולם".

תחרות מיס יוניברס ה-70 שודרה בשידור חי מאילת בהנחייתו של המנחה האגדי סטיב הארווי, לצידם של איש הטלוויזיה עטור פרס האמי ומומחה הסטייל קרסון קרסלי ("מרוץ הדראג של רופול", "עין קווירית לבחור הסטרייט" ומגישת הטלוויזיה ומיס ארה"ב לשעבר צ'סלי קריסט ("אקסטרה").

אחד משיאי הערב הרבים כלל את ההופעות העוצמתיות של האמנית ג'וג'ו זוכת פרס הגראמי והזמרת הישראלית נועה קירל. והנשים המייצגות יותר מ-75 מדינות התחרו על ההזדמנות להפוך למיס יוניברס הבאה ביום השנה המרהיב הזה. חברי ועדת הבחירה למופע השנתי ה-70 כללו: דוגמנית-על בינלאומית, שחקנית ואשת עסקים אדריאנה לימה; דוגמנית, מנחת טלוויזיה ומיס יוניברס 2016 איריס מיטנארה; יזמית היופי והדוגמנית לורי הארווי; שחקנית בוליווד אורבאשי ראוטלה; השחקנית הפיליפינית מריאן ריברה; שחקנית, סופרת, מנחת טלוויזיה וכוכבת טלמונדו אדמארי לופז; ושחקנית "הנועזת והיפה" רנה סופר.

במהלך השידור ששודר בלמעלה מ-175 מדינות וטריטוריות ברחבי הגלובוס, מיס יוניברס היוצאת, אנדריאה מזה, פרסמה את החדשות על תפקידה החדש כמגישת טלוויזיה עבור טלמונדו. אירועים אחרים בשידור אחרים כללו את מריסטלה אוקפאלה מיס יוניברס ניגריה שהוכרזה כזוכה בתחרות התלבושות הלאומיות. התלבושת כללה בגדים בהשראת השבטים האפריקאים ומגן ענק אשר דימה מסכה שבטית ונשא את דגל ניגריה באחוריו הדהימו את ועדת הבחירה ואת הקהל. בנוסף, הוענק למיס יוניברס צ'ילה אנטוניה פיגרואה הפרס השנתי השני של Miss Universe Impact בשיתוף עם ImapctWayv, על עבודתה [פרטים כאן]. לבסוף, הוענק למיס יוניברס איי בהאמה, שנטל אבניגריה אובריאן, פרס רוח הקרנבל, על שהציגה את רוח הידידות לאורך כל התחרות. אובריאן תיקרא כהסנדקית של ספינת קרוז קרניבל בימים הקרובים.

תחרות מיס יוניברס הבינלאומית התקיימה לראשונה בישראל בהפקת טלי אשכולי ואסף בלכר ושודרה בשידור חי רק ב- yes! בלילה שבין ראשון לשני, ה-12 ל-13 בדצמבר בשעה 02:00 בערוץ yes TV DRAMA , ב-yesVOD וב-STINGTV.

 

אולי יעניין אותך גם