מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון
אירועים

מחלקת רישוי אירועים ותברואה

 • מחלקת רישוי אירועים הוקמה במטרה לתת מענה נקודתי וישיר ומהיר למפיקי אירועים/ליזמים/ולכל אלו הנוגעים בדבר אירועים. לרבות אירועים ומיזמים חד פעמיים/המוניים/אירועים קטנים. בשל אופייה של העיר אילת כעיר תיירות הוקמה יחידה שכל תפקידה הוא להעניק סיוע אותם גורמים. מטרתה העיקרית של מחלקת רישוי אירועים ותברואה היא לתת מענה לכל שאלה או בקשה וזאת על מנת לצמצם למינימום את זמני ההמתנה בהפקת האישורים הנדרשים לקיום אירועים בעיר.

  מחלקת רישוי אירועים מטפלת בקבלת בקשות לרישוי אירועים חד פעמיים, מכלל הסוגים, החל מאירועים תחת כיפת השמיים, ירידים למיניהם, לרבות אישורים לממכר משקאות משכרים לצריכתם במקום כאירוע חד פעמי.

  הבקשות עם המסמכים הרלוונטיים להקמת אירוע עוברים לגורמי הרישוי (בעיקר לכיבוי אש ומשטרת אילת) ולאחר קבלת כלל האישורים מהגורמים, המחלקה מנפיקה רישיון ומנפיקה אותו במעמד האירוע.

  המחלקה תשמח לתת מענה לכל שאלה או כל פניה של כל גורם המעוניין  להפיק/להקים אירועי מכל סוג שהוא. המחלקה תעניק הסבר מפורט לאותו גורם על ההליך שעליו לעבור ועל המסמכים שעליו להמציא.

 • אלונה פרץ- רכזת רישוי אירועים- טלפון-08-6367324

  נייד -0523444242 | דוא"ל: alona@eilat.muni.il

   

  אלמליח דורון- מנהל מחלקת רישוי אירועים ותברואה:

  טלפון: 08-6367231 | דוא"ל:doron@eilat.muni.il