מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

מהדקים קשרים עם הפיליפינים

חדשות
28.03.2023

במסגרת חיזוק הקשרים הבינלאומיים בדגש על שיתופי פעולה בתחומי תיירות, אקדמיה ומחקר, ביקר השבוע (א') באילת, שגריר הפיליפינים בישראל יחד עם צוות משרדו לטובת הידוק היחסים בין אילת לפיליפינים והנעת שיתופי פעולה הדדיים. 

כחלק מביקור המשלחת באילת ולצד פגישה של השגריר עם קהילת הפיליפינים באילת, נפגש השגריר גם עם ראש העירייה – אלי לנקרי במטרה לקדם שיתופי פעולה הדדיים. במהלך הפגישה סקר ראש העירייה בפני השגריר וחברי המשלחת את מאפייני העיר המיוחדים ואת כיווני ההתפתחות שלה כולל פיתוח מתחם שדה התעופה הישן, בניית קריית ספורט בינלאומית, מרכז קונגרסים, פיתוח רצועת החוף וכמובן אודות פיתוח האנרגיה המתחדשת והחקלאות הימית. השגריר שדואג לבקר באילת אחת לשנה לצורך מתן מענה לקהילה הפיליפינית בעיר, ציין כי הוא מתרשם מהתפתחות העיר וכי הוא ישמח לקדם שיתופי פעולה בתחומים בהם לעיר אילת יש יתרון יחסי. בפגישה דנו השניים על קידום שיתופי פעולה בכל הקשור למחקר בנושא חקלאות ימית, התפלת מים וכמובן שיתוף פעולה בתחומי התיירות.

המשלחת מהפיליפינים ובראשם השגריר בירכו את ראש העיר על האירוח ועל הסקירה ואף העניקו לו שי צנוע. ראש העירייה הודה לחברי המשלחת והשגריר על הביקור וציין, כי אילת תשמח לשתף פעולה בכל התחומים והעניק להם שי צנוע ואלבום תמונות.

אולי יעניין אותך גם