מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

חולץ חתול

חדשות
27.12.2022

באילת מטפלים בחתולים, החל מפינות האכלה ברחבי העיר, מבצעי עיקור וסירוס למניעת התרבות חתולי רחוב, טיפול רפואי ועוד. כשחתול נקלע לצרה, גם אז מתייצב השירות הווטרינרי בעירייה ונחלץ לעזרה במהרה. באירוע חריג שארע אתמול (ג') חולץ חתול שטיפס על עץ דקל גבוה בטיילת הצפונית. לחתול שלום.  

אתמול (ג') בשעות אחר הצהריים התקבלה תלונה במוקד העירוני על חתול שנתקע על עץ דקל גבוה בטיילת הצפונית מול מלון "רויאל ביץ". צוות השירות הווטרינרי בעירייה התייצב מיד עם קבלת הקריאה והחל בניסיונות להורדת החתול מהעץ, בתקווה שהחתול  ירד מהעץ באופן עצמאי, אך ללא הצלחה. לאחר זמן מה, הוחלט להזמין את כב"ה (כיבוי והצלה) לחילוץ החתול ואכן צוות כיבוי הגיע עם סולם גבוה וניסה גם כן להוריד את החתול, אך החתול נלחץ וטיפס גבוה יותר.

מאחר שניסיונות החילוץ נמשכו זמן רב, החליט ד"ר אורן אברמוביץ' – הווטרינר העירוני, שליווה את האירוע מתחילתו, להזמין מנוף חיצוני לחילוץ החתול. פקח השירות הווטרינרי עלה על המנוף וחילץ את החתול. לחתול שלום.

אולי יעניין אותך גם