מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

ביקור שר העליה והקליטה

חדשות
26.10.2023

שר העליה והקליטה – ח״כ אופיר סופר הגיע היום (חמישי) לביקור בעיר אילת יחד עם מנכ״ל משרדו וצוות מחוז דרום של המשרד, כדי לעמוד מקרוב אחר הצרכים והמענים הניתנים לתושבי הדרום והעוטף שנקלטו באילת. ״זו מלחמה של כולנו״ אמר השר והוסיף: ״ההתגייסות של אילת מהווה תרומה משמעותית לחוסן הלאומי שהוא אחד האתגרים המרכזיים״.  

במסגרת הביקור נפגשו השר וצוותו עם ראש העירייה – אלי לנקרי ועם הצוותים המקצועיים בעירייה בתחום הקליטה והעליה והרווחה. בפתח הדיון קיבל השר סקירה על הפעולות העירוניות מהיום הראשון ללחימה בתחומי רווחה, חינוך וקהילה כולל הקמת מוקד סיוע עירוני שמרכז את כל הפניות, מוקדי סיוע רגשי ונפשי שהופעלו בשלב ראשון על ידי צוותי רווחה של העירייה והיום מופעלים כ 30 מוקדים יחד עם משרד הרווחה והבריאות, הקמת מרכזי איסוף וחלוקה שמרכזים אינספור תרומות של תושבי העיר, מוקדי חינוך שהופעלו בשבוע הראשון על ידי צוותי חינוך של העירייה ופועלים כיום תחת מינהלת של משרד החינוך ועוד.

לצד הסיוע הרב שמגישה אילת כעיר הקולטת הגדולה במדינה המארחת מהשבוע השני ללחימה למעלה מ 60,000 תושבים, שמע השר מראש העירייה גם על ההשלכות של המלחמה על העיר אילת וכלכלתה הנשענת רובה ככולה על תיירות. השר שמע מצוות העליה והקליטה בעירייה גם על עולים שנקלטו מאילת מיישובי הדרום והעוטף והדגיש שצוות משרדו נכון תמיד לתמוך ולסייע.

אולי יעניין אותך גם