מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אלופי הג'ודו מאילת

חדשות
15.03.2023

העיר אילת המצמיחה אלופים במגוון ענפי ספורט, מצמיחה גם ג'ודוקאים במגוון גילאים, חלקם מחזיקים בתואר אלופי ישראל. ראש העירייה – אלי לנקרי שנפגש עם הזוכים באליפות ישראל בגו'דו, שיבח את האלופים ואת המאמנים על הנחישות, על ההתמדה, על ההישגים ועל הכבוד שהביאו לעיר אילת.

אילת כעיר ספורט בינלאומית מארחת אליפויות ישראל, אירופה ועולם במגוון ענפי ספורט. אחד הענפים הבולטים לצד גלישה ושיט הוא ענף הג'ודו עם שני מועדונים מובילים המצמיחים ספורטאים מצטיינים המייצגים את אילת בזירה הלאומית ומביאים הרבה כבוד לעיר אילת. את המועדונים מנהלים דוד בן ארבון כבר כמעט שלושה עשורים וירדן דקר המנהל מועדון כבר 14 שנים. בשבוע שעבר נפגש ראש העירייה עם הנבחרת התחרותית של המאמן ירדן דקר, שהשתתפו בגביע איגוד הג'ודו הישראלי, שהתקיים לפני כחודשיים באייסמול. כל חברי הנבחרת חזרו עם מדליות. בין הזוכים במקום הראשון: לי ים קינן, טליה מלכה, רותם לאון, מאור פטיטו, עומר אלוני וזוהר קיריל – מקום ראשון בליגת ג'יו ג'יטסו. גם בתחרות שהתקיימה בשבוע שעבר בירושלים זכו במקום הראשון: שי דודאי, מתן ישראלי ורותם ליאון. שאר חברי הנבחרת הגיעו ברובם למקומות שני ושלישי.

בשיחה עם ראש העירייה, סיפרו האלופים על שגרת האימונים ועל השאיפות והיעדים. עוד סיפרה אמו של אחד האלופים, כי הוא נמצא על הרצף האוטיסטי והפעילות ותחרויות הג'ודו מסייעים לו בתפקוד היומיומי. ראש העירייה שיבח את האלופים ואת המאמן על הנחישות, על ההתמדה, על ההישגים ועל הכבוד שהביאו לעיר אילת. לצד הברכות, העניק להם ראש העירייה תיק גב שישמש אותם בנסיעות לתחרויות.

אולי יעניין אותך גם