מעבר לאזור תוכן
חדשות עדכונים:

חופי אילת פתוחים כרגיל, לאחר שקיבלה העירייה אישור מפיקוד העורף להשאיר אותם פתוחים. מדיניות ההתגוננות באילת ללא שינוי. סוכות ההצלה בחופים המוכרזים יפעלו כרגיל בין השעות 8:30-16:00 ובששישבת 9:00-16:00.

בצל הלחימה פתחה העירייה מוקד סיוע עירוני זמין בכל זמן ובכל עניין 08-6363990 | 8294* 📞

על רקע המצב הביטחוני וכמענה ראשוני לקליטת מפונים פתחה העירייה את אולם הספורט בית הפועל ואולם בית ספר צאלים

על רקע המצב הבטחוני, תושבי אילת המוכנים לפתוח את ביתם ולארח משפחות בביתם, מוזמנים להירשם במוקד העירוני 106 מכל טלפון 📞

אילת | Eilat - לחיות נכון
אילת | Eilat - לחיות נכון

אילת מרחיבה את תחום הקולינריה ומוציאה את האוכל גם לרחוב

חדשות
14.02.2023

אילת המציעה מגוון רחב של מסעדות מקומיות לצד מסעדות רשת, בתי קפה שכונתיים ואוכל ביתי לצד מסעדות במלונות, מסעדות עממיות לצד מסעדות יוקרתיות, מסעדות כשרות לצד מסעדות חדשות ועדכניות, מרחיבה את תחום הקולינריה ומוציאה את האוכל גם לרחוב עם ארבעה פודטראק (Food truck) – "משאית אוכל" ניידת. הראשון שבהם החל לפעול ברחבת מוזיאון "אילת עירי", שלושה נוספים יפעלו מהחודש הבא בסמוך לחופי הים.

 משאיות האוכל – הפודטראקים, שהפכו לטרנד חם בארץ ובעולם, מאפשרים חווית בילוי ואכילה בסגנון של מסעדת רחוב עם מקומות ישיבה ובאווירה נעימה ומזמינה. ממשאיות מזון מהיר שצמחו בארה"ב, הפכו משאיות האוכל על סוגיהם השונים לחוויה קולינרית ולמוצר תיירותי מבוקש בכל העולם ומעתה גם באילת. בזכות מזג האוויר של אילת הם יוכלו לפעול כמעט במהלך כל השנה ולתת מענה עדכני לתושבי העיר ולנופשים בה גם תחת כיפת השמיים ובמחירים זולים יותר.

 את הפודטראקים יפעילו תושבי העיר אילת, שזכו במכרז שפרסמה העירייה באמצעות האגף לפיתוח כלכלי ויזמות. במסגרת המכרז הוגשו 10 הצעות אשר נבחנו ונוקדו על בסיס נראות, ניסיון, תפריט ועוד. "עסקים תושבי אילת קיבלו ניקוד נוסף" הדגישה מרלן רוזנפלד – מנהלת האגף והוסיפה, כי המיקומים נבחרו בהתאם לצרכים התיירותיים והעירוניים, תוך דגש על מיקומים בהם אין עסקי מזון בקרבת מקום. לא מיותר לציין, כי מפעילי הפודטראקים עובדים בכפוף לחוק רישוי עסקים לרבות הוצאת רישיון עסק בהתאם ובכפוף לחוק העזר לאילת (רוכלים) התשמ"ד 1984.

פוד טראק ראשון הוצב כאמור בסמוך לגלריית האומנים באמצעות היזם נתנאל אלגרבלי. שלושה נוספים יחלו לעבוד בתחילת חודש מרץ בחופי הים: קצא"א, סנובה ומתחם הקרוואנים בחוף הצפוני.

אולי יעניין אותך גם